Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Meghan Markle przekazała przykrą wiadomość. Powiedziała o konsekwencjach pandemii
Karol Osiński
Karol Osiński 10.05.2021 18:03

Meghan Markle przekazała przykrą wiadomość. Powiedziała o konsekwencjach pandemii

Meghan Markle
fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry już wkrótce doczekają się drugiej wspólnej pociechy. Para książęca zorganizowała specjalny koncert charytatywny, w którego ramach zbierali pieniądze na szczepionki. Jednak księżna nie towarzyszyła swojemu małżonkowi, a zamiast tego nagrała bardzo wymowne przemówienie, które puszczono na telebimie. Przekazała bardzo przykrą wiadomość.

Słowa Meghan Markle mogą dać do myślenia bardzo wielu osobom. Poinformowała, że w trakcie pandemii ogromna ilość kobiet w Stanach Zjednoczonych straciła pracę, jednak ma to się nijak w odniesieniu do całego świata.

Meghan Markle o tragicznych skutkach pandemii koronawirusa

Od momentu przeprowadzki do Los Angeles przez Meghan Markle i księcia Harry’ego wiele mówi się na temat ich rajskiego życia w Kalifornii, które powoli zdaje się spełniać. Jakiś czas temu para książąt podpisała wielomilionowy kontrakt z firmą Netflix, w którego ramach mają powstać liczne filmy dokumentalne.

Co więcej, niedawno do sieci trafiła informacja, że księżna wyda książkę pt. „Ławka”, która już wkrótce ujrzy swoją premierę. Ma opowiadać o relacjach syna z ojcem, czym, jak sama przyznała, zainspirowała się wrażeniami domowymi.

Całkiem niedawno odbył się koncert charytatywny, na którym książęta zbierali pieniądze na szczepionki. Zjawiło się na nim mnóstwo osób, jednak zabrakło samej Markle. Przyczyną mógł być jej stan błogosławiony (powitają na świecie córeczkę).

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak absencja księżnej została zastąpiona jej przemówieniem na telebimie, w którego trakcie przekazała wiele cennych, a zarazem niepokojących informacji bezpośrednio związanych z pandemią koronawirusa w USA oraz na świecie.

Księżna przyznała, że chcą się dzielić radością z powodu narodzin córeczki z milionami rodzin na całym świecie. Robią to z myślą o wielu młodych kobietach, które potrzebują wsparcia, aby prowadzić świat naprzód.

Od początku pandemii prawie 5,5 miliona kobiet straciło pracę w Stanach Zjednoczonych, a 47 milionów więcej kobiet na całym świecie prawdopodobnie popadnie w skrajne ubóstwo – informuje Meghan Markle.

Książę Harry o szczepionkach

Zaraz po tych słowach do głosu doszedł książę Harry, który wypowiedział się na temat szczepionek. Zaapelował do wszystkich, aby zaprzestali „upolityczniania szczepionek”, gdyż mamy tutaj do czynienia ze sprawą życia i śmierci.

Wnuk królowej Elżbiety II jest przekonany, że wszyscy ludzie na całym świecie muszą mieć równy dostęp do szczepionek. W jego opinii przeciwny skutek nie sprawi, żebyśmy mogli otrzymać pożądane efekty.

Zobacz zdjęcie:

Meghan Markle i książę Harry zorganizowali koncert charytatywny, mający na celu zbieranie funduszy na szczepionki.

Książęta są przekonani, że wszyscy muszą otrzymać szczepionkę na koronawirusa, gdyż jest to jedyna szansa na powrót do normalności.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl