Meghan Markle rodzi! Dosłownie przed chwilą na Twitterze pojawiła się informacja, że poród księżnej rozpoczął się dziś rano! Royal baby pojawi się na świecie już za kilka godzin.

Na tę informację czekali wszyscy: Meghan Markle rodzi! Długo wyczekiwany poród został oficjalnie potwierdzony na Twitterze, a fani nie posiadają się z radości. Długo wyczekiwany przez prasę poród od wielu miesięcy był najgorętszym tematem w mediach. Co wiemy na temat porodu księżnej Sussex? 

Meghan Markle rodzi

Pałac Buckingham potwierdza, że poród Meghan Markle rozpoczął się dziś rano. Oznacza to, że już niedługo na świat przyjdzie tak wyczekiwane royal baby! Księżna Sussex i Książę Harry długo trzymali nas w niepewności i nie udzielali żadnych informacji na temat porodu, który przewidywany był na kwiecień. Książęca para konsekwentnie trzymała poród w tajemnicy i wiadomo było jedynie, że księżna zdecydowała się na poród w domu, a nie w szpitalu. 

Teraz wiemy już, że Meghan Markle rodzi! Oficjalny Twitter Pałacu Buckingham wydał oświadczenie, że księżna Sussex dziś rano zaczęła poród, w związku z czym dziecko pojawi się na świecie prawdopodobnie już za kilka godzin. Brytyjska rodzina królewska powiększy się o nowego, tak wyczekiwanego przez świat członka!

Meghan Markle: poród już się zaczął

Wiadomo, że książęca para nie zamierza pozować do oficjalnych zdjęć z maleństwem kilka godzin po porodzie tak jak księżna Kate i książę William. Nie wiadomo więc jeszcze, czy uda nam się zobaczyć royal baby od razu po narodzinach, mamy jednak nadzieję, że świeżo upieczeni rodzice podzielą się ze światem swoim szczęściem już niedługo!

Oficjalne oświadczenie na Twitterze rodziny królewskiej mówi, że wszystkie informacje zostaną podane później. Co to oznacza i czy Pałac Buckingham będzie informował nas na bieżąco, jeszcze nie wiadomo. Potwierdzono jednak, że Meghan Markle rodzi i trzymamy kciuki za to, by poród przebiegł bez żadnych komplikacji!

AKTUALIZACJA:

Meghan Markle urodziła! Na oficjalnym profilu Harry’ego i Meghan na Instagramie (@sussexroyal) pojawił się komunikat, że księżna urodziła zdrowego chłopca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/sussexroyal

Meghan Markle rodzi! Informacja jest już oficjalna.

meghan markle
instagram.com/kensingtonroyal

Meghan Markle właśnie rozpoczęła poród.

 

instagram.com/kensingtonroyal

Długo wyczekiwane royal baby już za kilka godzin może pojawić się na świecie.

meghan markle
instagram.com/sussexroyal

Pała Buckingham potwierdził, że księżna Sussex dziś rano zaczęła rodzić!

meghan markle rodzi
instagram.com /royalkensington

Maghen Markle rodzi! Upragnione royal baby już za kilka godzin może pojawić się na świecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazdy, które NIE skończyły nawet szkoły średniej! Zaskoczeni?
  2. Uratowana kotka zmieniła kolor futerka! Właścicielka zrobiła niewiarygodne zdjęcia
  3. Dominika Gwit znów się odchudza? Gwiazda pokazała zdjęcie z majówki. Fani: „Schudłaś!”
  4. Odbiera mowę. Ujawniono jak będzie wyglądać grób Skrybant-Dziewiątkowskiej
  5. Emerytowane Polki będą wyrzucane z domu. Ich miejsca mają zająć księża
1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGwiazdy, które NIE skończyły nawet szkoły średniej! Zaskoczeni?
Następny artykułMeghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.