Meghan Markle zaraz wkroczy do królewskiej rodziny. Już w sobotę ma się odbyć jej ślub z księciem Harrym. Przygotowania do najważniejszego dnia w życiu pary trwają, a amerykańska aktorka jest dosłownie na ustach całego świata. Jej przyrodnia siostra Samantha Markle postanowiła ujawnić szokujące informacje.

Afery, które co chwilę wybuchają wokół przyszłej księżnej, poruszają całą rodzinę królewską. Nikt nie spodziewał się, że najbliższa rodzina aktorki będzie tak ją atakować. To, co powiedziała jej siostra, jest wstrząsające…

Jak wynika z informacji, które podają niemal wszystkie media – rodzina aktorki nie pojawi się na królewskim ślubie. Okazuje się, że zależało ich na chwilowym rozgłosie. Rodzina Meghan Markle wykorzystała jej sławę dla własnych korzyści.

Meghan Markle i jej rodzina

To, co dzieje się wokół aktorki jest niewiarygodne. Wszyscy spodziewali się, że gdy zakochani ujawnili, że biorą ślub, notowania aktorki skoczą w górę. Nikt jednak nie przypuszczał, że najwięcej do powiedzenia będzie miała jej rodzina!

Jej brat wysłała do księcia Harry’ego dwa listy otwarte, w którym opisuje jak złym człowiekiem jest Meghan i że szczerze odradza mu małżeństwa z aktorką.

Jej przyrodnia siostra, Samantha również postanowiła publicznie wylać wiadro pomyj na Markle. Chodziła po stacjach telewizyjnych i opowiadała intymne szczegóły z życia przyszłej księżnej.

W końcu poinformowała, że pisze książkę, w której ujawni WSZYSTKIE sekrety swojej siostry. Gdy ta poprosiła ją o dyskrecję, to jeszcze bardziej rozwścieczyło Samanthe:

– Ona nie ma do tego prawaNie będzie mi mówiła czego mam nie mówić. – powiedziała.

Dosadnie podkreśliła, że jest w Stanach Zjednoczonych, a nie Wielkiej Brytanii i będzie mówiła, co chce! Internauci stali po stronie Meghan i zaczęli ją bronić. Zarzucali „życzliwej” siostrze, że jedyne, o czym myśli, to rozgłos!

Na dodatek, okazało się, że ojciec przyszłej księżnej robił tzw. „ustawki” z paparazzi.

ZOBACZ TEKST:

  1. Jest źle. „Boczek” z Kiepskich walczy z ciężką chorobą
  2. Najsłynniejsza polska artystka okazała się biseksualna. Zmarła podczas snu
  3. Szapołowska w rozpaczy. Opuścili ją wszyscy przyjaciele

źródło: pikio.pl