Meghan Markle od chwili swojego ślubu nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali. Internauci i media analizują każdy gest, uśmiech czy słowo księżnej Sussex. Niedawno pojawiła się nawet teoria, że…. Meghan tylko udaje ciążę. Internauci twierdzą, że mają kolejny dowód. 

Skąd wziął się pomysł, że Meghan Markle udaje ciążę? Jakiś czas temu internauci zaczęli publikować zdjęcia, na których rzekomo widać, jak ciążowy brzuch księżnej zmienia miejsce położenia. Podejrzenia wzbudził również fakt, że Markle często kładzie na nim dłonie – ma sprawdzać, czy trzyma się na miejscu. Ostatnio do listy zarzutów doszedł jeszcze jeden dowód. O co chodzi?

Czy Meghan Markle udaje ciążę?

Od początku małżeństwa z brytyjskim księciem Harrym Meghan Markle bardzo angażuje się w wypełnianie obowiązków księżnej Sussex. Wiele osób zarzuca jej, że entuzjazm wynika z potrzeby atencji – była aktorka ma po prostu kochać zainteresowanie tłumów!

Mimo że Markle jest obecnie w zaawansowanej ciąży, a poród zaplanowano na wiosnę, księżna ani trochę nie zwolniła tempa. W przeciwieństwie do Kate Middleton, która w ostatnich miesiącach przed narodzinami dziecka stopniowo rezygnowała z obowiązków, Meghan planuje kolejną podróż. Tym razem wspólnie z mężem udaje się w wizytę dyplomatyczną do Maroka. 

Na reakcję osób, które nie wierzą w ciążę Meghan Markle, nie trzeba było długo czekać. Argumentowali, że żadna kobieta w ciąży, która troszczy się o zdrowie dziecka, nie naraziłaby się na tak długą podróż w egzotyczne miejsce. Dodatkowo Maroko jest położone w Afryce, więc w grę wchodzi zmiana ciśnienia. Wszystkie te czynniki mogłyby spowodować wywołanie porodu, więc skoro Meghan się nimi nie przejmuje to… najwyraźniej ją udaje. 

Oczywiście nie wierzymy w teorię, że księżna Sussex tylko udaje ciążę, a maluch ma przyjść na świat dzięki surogatce. Jednak czy Meghan naprawdę naraża zdrowie swojego nienarodzonego dziecka? Prawdopodobnie aktywność przyszłej mamy wynika z faktu, że należy do tych szczęściar, które cieszą się dobrym samopoczuciem podczas ciąży. Dodatkowo może liczyć na stałą opiekę najlepszych lekarzy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

meghan markle
fot. instagram.com @kensingtonroyal

Czy Meghan Markle tylko udaje, że jest w ciąży?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDzieciństwo Małgorzaty Foremniak nie należało do łatwych. Szczere wyznanie aktorki
Następny artykułCórki Danuty Stenki są niesamowite. Jedna z nich pomaga chorym dzieciom z domu dziecka
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.