Meghan Markle już urodziła swoje drugie dziecko? Sąsiedzi Sussexów w rozmowie z tabloidem New Idea opowiedzieli, że to niemal pewne i zaczęli ujawniać dowody. Wygląda na to, że Meghan i Harry nie zdążyli osobiście przekazać radosnej nowiny.

Sąsiedzi zauważyli, że Harry zrezygnował z jazdy rowerem i nie spaceruje po plaży z psem, jak to miał w zwyczaju. Co więcej, szybko zakończył swoją wizytę w Wielkiej Brytanii.

Meghan Markle urodziła?

Informator New Idea twierdzi, że mimo iż wszyscy sądzili, że termin porodu Meghan wyznaczono na czerwiec, to tak naprawdę dziecko miało przyjść na świat wcześniej. Sussexom taka pomyłka była bardzo na rękę, bo w spokoju oczekiwali wielkiego dnia.

Poza tym wszystkim jest jeszcze jeden dowód na to, że córeczka Meghan i Harry’ego już się urodziła. Oboje mieli poprowadzić koncert Global Citizen VAX LIVE w Los Angeles 2 maja, jednak na miejscu pojawił się tylko książę.

Koncert był charytatywny, a Meghan znana jest ze swojej działalności na rzecz potrzebujących. Z pewnością nie zrezygnowałaby z pojawienia się na tak ważnym dla niej wydarzeniu z błahego powodu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Jak to możliwe, że nie pojawiły się żadne przecieki ze szpitala czy zdjęcia spod budynku? Podobno Meghan chciała rodzić w domu, zatem jeszcze łatwiej było jej ukryć powitanie na świecie długo wyczekiwanej córki.

Uważacie, że sąsiedzi przekroczyli granice? Fani pary z pewnością i tak czekają na oficjalne potwierdzenie i zdjęcie dziewczynki. Niedawno zostali zaskoczeni inną informacją – wiecej >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Meghan Markle
fot. SplashNews.com/East News

Myślicie, że Meghan i Harry mają pretensje do sąsiadów?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. ,,Rolnicy. Podlasie”. Andrzej mówi, kto przejmie jego gospodarstwo
  2. Mariusz Ryjek nie żyje. Zbiórka zorganizowana przez przyjaciół przekroczyła najśmielsze oczekiwania
  3. Polski duchowny skuty kajdankami na środku ulicy. Nagranie trafiło do sieci, wiadomo, za co został zatrzymany

Źródło: jastrzabpost.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.