Meghan Markle urodziła! Radosna nowina przyfrunęła do nas prosto z Pałacu Windsor. Na oficjalnym profilu Harry’ego i Meghan @sussexroyal

Na tę wiadomość czekały miliony osób na całym świecie. Po miesiącach oczekiwania na świecie pojawił się nowy członek brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego od początku wzbudzało wielkie emocje – czy nowy książę lub księżniczka będzie tak uroczy, jak ulubieniec Brytyjczyków, książę George? Co wiadomo na temat nowego royal baby? Sprawdźmy!

Meghan Markle urodziła chłopca czy dziewczynkę?

Księżna Sussex urodziła chłopczyka. Oficjalny komunikat Pałacu Windsor, gdzie rezyduje Meghan Markle i książę Harry potwierdził, że książęca para powitała na świecie zdrowego chłopca. 

Kiedy Meghan Markle pokaże zdjęcie swojego dziecka?

Do tej pory krótko po narodzinach dziecka, fotograf Rodziny Królewskiej robił zdjęcie noworodkowi. Taka fotografia trafiała później do wszystkich mediów i gazet. W przypadku dziecka księżnej Sussex i księcia Harry’ego możemy spodziewać się wspólnego zdjęcia zapewne kilka dni po porodzie, również na ich oficjalnym profilu na Instagramie @royalsussex.

Meghan i Harry ogłosili, że spodziewają się dziecka w październiku 2018 roku. Cały świat oszalał na punkcie nowego royal baby. Teraz, gdy księżna Sussex urodziła możemy liczyć na kolejną falę gorączki royal baby. Myślicie, że mały książę szybko powita na świecie brata lub siostrzyczkę? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

meghan markle urodziła
instagram.com/_meghan_news

Meghan i Harry ogłosili, że spodziewają się dziecka w październiku 2018 roku.

1
2
3
4
5
6
Poprzedni artykułZ OSTATNIEJ CHWILI! Meghan Markle zaczęła rodzić!
Następny artykułEurowizja 2019. Tulia zyskała u bukmacherów po pierwsze próbie! „To czarny koń”
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.