Meghan Markle: w jakich filmach grała? Niewiele osób wie, że księżna Sussex swoją karierę rozpoczynała jako aktorka. Żona księcia Harry’ego brała udział w wielu, często bardzo kontrowersyjnych produkcjach. Uwaga, księżna ma na koncie odważne sceny! 

Największą rozpoznawalność przyniósł aktorce serial Suits, w którym wcieliła się w rolę Rachel Zane. Choć na rzecz pełnienia funkcji księżnej musiała zrezygnować z aktorstwa, fani doskonale pamiętają produkcje, w których zagrała. Meghan Markle: w jakich filmach grała? Będzie gorąco!

Meghan Markle: w jakich filmach grała? 

Księżna rozpoczęła swoją karierę w wieku 21 lat, gdy u boku swego ojca wystąpiła w serialu Szpital miejski. Kilka lat później odgrywała epizodyczne role w takich produkcjach, jak: CSI: Kryminalne zagadki Miami, 90210 czy Bez Śladu

W 2010 roku mogliśmy podziwiać ją na ekranie wraz z Robertem Pattinsonem w filmie Twój na zawsze.

Odważne sceny księżnej 

Meghan Markle największą popularność zyskała jednak w serialu Suits. Od 2011 roku zrealizowano aż 6 sezonów! Aktorka wcieliła się w postać Rachel Zane, ambitnej asystentki, marzącej o karierze prawniczej.

W pewnym momencie bohaterkę zaczynają łączyć głębsze relacje z serialowym Michaelem Rossem. Na potrzeby produkcji Markle wystąpiła w bardzo pikantnych scenach. Widzowie mogli ją zobaczyć w zmysłowej bieliźnie oraz… całkowicie nago! 

Interesująca kariera aktorska Meghan Markle

Równie kontrowersyjny epizod miał miejsce w serialu 90210, spin offie popularnej produkcji Beverly Hills 90210. Księżna wystąpiła w bardzo odważnej i jednoznacznej roli.

Wiele osób twierdzi, że taki wizerunek księżnej kłóci się z królewską etykietą. Mąż Meghan Markle, książę Harry, pozostał jednak obojętny wobec komentarzy w tej sprawie. 

Meghan Marke: w jakich filmach grała? ZOBACZ ZDJĘCIA:

Meghan Markle: w jakich filmach grała
instagram.com @hrhofsussex

Od 2018 roku księżna jest żoną księcia Harrego.