Meghan Markle nie schodzi z czołówek gazet i jest dokładnie obserwowana przez media. Kamery towarzyszą księżnej na każdym kroku, od kiedy tylko stała się oficjalną członkinią Rodziny Królewskiej. Gdy media zaczęły oskarżać Meghan Markle o konflikt rodzinny, w jej obronie stanął popularny aktor i przyjaciel księżnej, George Clooney. Robicie jej to samo, co Dianie — stwierdził. 

O Meghan Markle czytamy niemalże codziennie w gazetach i portalach internetowych. Co prawda nikt nie spodziewał się, że będzie inaczej, ale przecież ukochana księcia Harry’ego jest teraz w zaawansowanej ciąży i choćby z tego względu zasługuje na spokój. Jej przyjaciel George Clooney ma dość medialnego szaleństwa, które uderza w księżną, co znalazło wyraz w ostrych słowach aktora. 

Co powiedział George Clooney? 

Kiedy dziennikarze zapytali Clooneya o to, czy zostanie ojcem chrzestnym dziecka Meghan Markle, a także o sprawę listu wysłanego przez księżną do jej ojca, aktor nie wytrzymał i skomentował całą sytuację. 

– Chcę powiedzieć, że właśnie widziałem ten artykuł. Ścigają Meghan Markle wszędzie; jest prześladowana i oczerniana. Jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży i jest zaszczuta, oczernia się ją i prześladuje dokładnie w taki sposób, w jaki robiono to Dianie. Historia się powtarza i wiemy, jak skończyła się ostatnim razem. Nie mogę nawet wyrazić, jak bardzo mnie to frustruje. Wzięliście list od córki do ojca i opublikowaliście go wszędzie. To nieodpowiedzialne. Jestem naprawdę zszokowany – powiedział w rozmowie z dziennikarzami. 

Meghan Markle na świeczniku

Do czerwoności rozgrzewa media konflikt księżnej z jej ojcem, Thomasem Markle. Od długiego czasu Meghan Markle nie jest z nim w dobrej relacji. Ojciec księżnej od kilku miesięcy komentuje życie córki za pośrednictwem mediów. Do tego media opublikowały list (bądź jego fragmenty), który księżna Sussexu wysłała do swojego ojca. Cała ta skomplikowana sytuacja rodzinna sprawiła, że niektórzy zaczęli oskarżać ukochaną księcia Harry’ego o to, że ona jest winna całemu konfliktowi. 

Zgadzamy się, że przyszłej mamie powinno się umożliwić skoncentrowanie się na zdrowiu swoim i dziecka

ZOBACZ ZDJĘCIA:

meghan markle
Instagram.com @_george_clooney_official_

George Clooney miał dosyć tego, że media w negatywny sposób piszą o księżnej Sussexu. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGdzie mieszka Natalia Siwiec? Dom spowoduje, że opadną wam szczęki!
Następny artykułBulterier. Pies o groźnym wyglądzie i wielkim sercu