Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Meghan Markle zablokowała numer ojca. TO KONIEC
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 27.08.2018 17:00

Meghan Markle zablokowała numer ojca. TO KONIEC

Meghan Markle
Fot.okmagazine.com

Meghan Markle ostatecznie postanowiła zerwać kontakt ze swoim ojcem. Thomas Markle twierdzi, że nie może już dodzwonić się do córki — numer, na który dzwonił, teraz nie odpowiada.

Księżna Sussex nie chce utrzymywać kontaktu z ojcem, choć ten próbuje z nią porozmawiać od czasu ślubu — wszystkie próby kończą się porażką i coraz większą frustracją ojca Meghan.

Rodzina Meghan Markle?

Odkąd Meghan Markle została żoną księcia Harry’ego jej rodzeństwo i ojciec nie przestają szkalować jej, a także brytyjskiej Rodziny Królewskiej w mediach. Najpierw siostra Meghan, Samantha zaczęła pisać nieprzyjemne rzeczy o księżnej Sussex na swoim Twitterze, zagroziła również, że napisze biografię Meghan, w której powie o niej całą prawdę i tym samym udowodni, jakim podły człowiekiem jest jej siostra. Na razie informacje o biografii ucichły. Brat Meghan Markle, Thomas Jr. wielokrotnie zarzucał księżnej Sussex, że odkąd została członkiem Rodziny Królewskiej odcięła się zupełnie od swojego ojca i reszty rodziny. Z całej trójki to właśnie ojciec Meghan Markle najwięcej udziela się w mediach i nie przebiera przy tym w słowach. Ostatnio pisaliśmy o tym jak porównywał brytyjską Rodzinę Królewską do sekty, a dokładnie do scjentologów — przez ich sekretny i wycofany styl bycia. Thomas Markle wielokrotnie obwiniał Rodzinę Królewską o brak kontaktu ze strony Meghan.

Meghan Markle zrywa kontakt z ojcem?

Osoba z otoczenia ojca Meghan opowiada o tym, jak bardzo przeżywa ciche traktowanie Thomas Markle:

– Chce przytulić córkę i powiedzieć jej, jak jest z niej dumny i jak bardzo ją kocha.

Victoria Arbiter, która zawodowo zajmuje się komentowaniem życia Rodziny Królewskiej twierdzi, że ojciec Meghan Markle nie powinien czuć się źle, ponieważ sam doprowadził do tej sytuacji poprzez swoje uszczypliwe i krzywdzące komentarze pod adresem Rodziny Królewskiej i samej księżnej Sussex. Nic nie wskazuje na to, że Meghan Markle w najbliższym czasie odnowi kontakt z ojcem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Meghan Markle
Meghan Markle
Meghan Markle

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płaczące dziecko w bloku w Warszawie. Sąsiedzi wywiesili list do rodziców
  2. Demi Lovato PRZYZNAŁA SIĘ! Od kwietnia regularnie brała narkotyki
  3. Maryla Rodowicz kiedyś i dziś. Cudowna

źródło: eska.pl