Meghan Markle będzie już niedługo obchodzić 40. urodziny. Z tej okazji zdecydowała się urządzić wystawną imprezę. Co zaplanowała żona księcia Harry’ego?

Meghan to nie tylko partnerka członka rodziny królewskiej, ale też była aktorka z niemałym dorobkiem. Z czasów rozwijania swojej kariery aktorskiej zostało jej wiele ciekawych znajomości. Przyjaźni się z hollywoodzkimi gwiazdami oraz celebrytami. Takie kontakty przydały się jej ostatnio. 

40. urodziny Meghan Markle – niezwykłe przyjęcie

Meghan zna się dobrze z Oprah Winfrey. To ta znana celebrytka poleciła żonie księcia Harry’ego swojego ulubionego specjalistę od organizacji przyjęć. Colin Cowie, bo o nim mowa, pracował już wcześniej dla Kim Kardashian i Jennifer Aniston. Pisały o nim najsłynniejsze tytuły: New York Times, People czy US Weekly.

Lista gości na przyjęciu Meghan Markle – jak zareaguje rodzina królewska?

Impreza urodzinowa Meghan zapowiada się niesamowicie: goście zostaną poczęstowani słodyczami z cukierni Posies&Sugar, nie zabraknie też przekąsek z ekologicznych źródeł oraz wina z lokalnych winnic. Brzmi cudownie? To prawda, ale jest jeden drobiazg, który może wywołać złość w rodzinie księcia Harry’ego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Urodziny odbędą się w rezydencji Meghan i Harry’ego w Kalifornii, lista gości liczy 65 nazwisk… a wśród nich ani jedno nie należy do członków rodziny królewskiej.

Jesteście tak samo ciekawi, jak my, co wydarzy się na przyjęciu i jak zareaguje królowa?

Źródło: Kozaczek.pl, wikipedia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykre, hejterka wyśmiała stopy Małgorzaty Rozenek
  2. Wiśniewski przekazał smutne informacje, wyrazy współczucia spływają z całej Polski
  3. Nie żyje 4-letnia córeczka słynnego muzyka. Wielka rozpacz w rodzinie artysty