Melania Trump niebawem przestanie piastować tytuł Pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. Jej miejsce zastąpi żona zwycięzcy w wyborach prezydenckich Jill Biden. Jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników pod Białym Domem pojawiła się ciężarówka do przeprowadzek. Czy Melania wiedziała, że jej mąż przegra wybory?

4 listopada w godzinach wieczornych czasu Polskiego na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym widać stojącą pod Białym Domem ciężarówkę do przeprowadzek. Czy to oznacza, że Melania Trump spodziewała się porażki Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich?

Melania Trump małżeństwo

Niejednokrotnie można było zauważyć, że Melania i Donald Trumpowie nie są szczęśliwym małżeństwem. W mediach pojawiało się mnóstwo zdjęć i nagrań, na których było widać, że Melania Trump nie jest szczęśliwa ze swoim mężem. Portal kobieta.wp.pl podaje, że osoby z towarzystwa małżeństwa wspominały, iż jest to zwykły układ, w którym nie ma miejsca na większe uczucia.

Dziś po południu czasu Polskiego świat obiegła informacja, że Joe Biden oficjalnie pokonał Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że kilkuletnia kadencja republikanina na stanowisku prezydenta USA dobiega końca. 

Zważywszy na to, że wielu ludzi nazywa związek Donalda i Melanii układem, w wielu miejscach w internecie można spotkać obecnie debaty, w których mowa o rzekomo możliwym rozpadzie małżeństwa pary prezydenckiej. Młodsza o 24 lata od swojego męża Melania wyszła za Donalda w 2005 roku.

Plotki te zostały podsycone przez film, który pojawił się na Twitterze 4 listopada 2020 roku. Widać na nim, że pod Biały Dom podjechała ciężarówka służąca do przeprowadzek. Czy to oznacza, że małżonka prezydenta USA już wtedy spodziewała się porażki swego męża w wyborach?

  1. To już pewne. Stanie się 9 listopada. Polki i Polacy będą zdruzgotani decyzją
  2. Mateusz Morawiecki nagle przekazał wiadomość dla wszystkich Polaków. Konieczna jest pełna mobilizacja
  3. Ula Chincz urodziła. Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie maleństwa i zdradziła imię

Melania Trump wyprowadzka

Na Twitterze zrobiło się bardzo głośno za sprawą opublikowanego filmu. Użytkownicy natychmiastowo zaczęli debatować w sprawie potencjalnej przeprowadzki Melanii Trump z Białego Domu. Pojawiły się nawet pogłoski, że małżonka Donalda Trumpa postanowiła nie czekać na oficjalne ogłoszenie wyników i już wtedy spakować swój dobytek.

Co więcej, część głosów sugeruje, że Melania Trump podjęła nie tylko decyzję o wyprowadzce z Białego Domu, ale także o odejściu od męża i zakończeniu rzekomego układu małżeńskiego. Powodem takiej decyzji miałaby być porażka Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich z Joe Bidenem.

Oczywiście należy zwrócić uwagę na to, że są to jedynie spekulacje internetowe, aczkolwiek w każdej z plotek istnieje jakieś ziarno prawdy. Każda z nich bazuje na opublikowanym nagraniu na Twitterze, które mimo wszystko wywołuje pewną dozę przypuszczeń.

Joe Biden pokonał Donalda Trumpa, jednak nie oznacza to, że republikanin już teraz musi wyprowadzić się z Białego Domu. Do zamiany miejsc między nimi może dojść nawet za kilka lub kilkanaście dni, zatem internauci w dalszym ciągu mogą obserwować rozwój sytuacji.

ZOBACZ WIDEO:

4 listopada 2020 roku na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym widać ciężarówkę służącą do przeprowadzek pod Białym Domem. 

Melania Trump
fot. ZAK BENNETT/AFP/East News

Melania nie mogła doczekać się przeprowadzki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Czadoman spełnia się nie tylko na scenie. Zwycięzca programu za kulisami
  2. Duże ograniczenia na polskiej granicy. Na dniach będą kolejne zakazy
  3. Która z osób przed chwilą popełniła zbrodnię? Tylko 5% ludzi potrafi wskazać właściwą postać, zagadka na logiczne myślenie
  4. Od dziś nowy zakaz, nikt się nie spodziewał. Premier podjął kolejną decyzję, już za 2 dni wszystko może się zmienić
  5. Pilny apel premiera, zwrócił się do jednej grupy Polaków. Nie ma ani chwili do stracenia
  6. Zostały tylko 22 dni. Dla zapominalskich kary do 5 tysięcy złotych
  7. 5 niezawodnych sposobów na niebiańsko pyszne kotlety schabowe, których pozazdrości ci nawet szef kuchni. Palce lizać

Źródło: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułKim jest nowa pierwsza dama USA? Mało kto pamięta, jaką scenę urządziła kilkanaście lat temu, gdy mąż chciał kandydować
Następny artykułDecyzja zapadła. Tysiące Polek i Polaków będzie zdruzgotanych, potwierdził się najgorszy scenariusz
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl