Melania Trump już wkrótce będzie zmuszona opuścić mury Białego Domu i ustąpić miejsca swojej następczyni Jill Biden. Z uwagi na przegrane wybory prezydenckie swojego małżonka Donalda pojawia się wiele przypuszczeń, jakoby Melania miałaby opuścić nie tylko dom prezydencki, ale i swego męża – Odlicza każdą minutę do czasu, gdy on opuści urząd i będzie mogła się rozwieść – twierdzi osoba z otoczenia.

Fotel prezydencki zostanie obsadzony przez Joe Bidena, a Jill Biden dumnie będzie towarzyszyć swemu małżonkowi w trakcie sprawowania urzędu prezydenta USA. Melania Trump okaże się największą wygraną tego układu i w końcu odetchnie? Może opuścić nie tylko Biały Dom, ale i swojego małżonka.

Kto wygrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych?

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych wygrał Joe Biden. Reprezentant demokratów przezwyciężył obecnie panującego prezydenta USA Donalda Trumpa, który zdaniem Associated Press jako pierwszy miał uzyskać 270 głosów elektorskich, potrzebnych do zwycięstwa. Emocje sięgnęły zenitu w sobotę 7 listopada 2020 roku, kiedy do mediów trafiła informacja o zwycięstwie Joe Bidena.

Nie jest tajemnicą, że porażka bardzo dotknęła Donalda Trumpa. Amerykański multimiliarder od początku wyborów był bardzo pewny siebie, a zarazem przekonany o swoim zwycięstwie nad reprezentantem demokratów. Jednak, gdy oficjalne wyniki podawały prowadzenie Joe Bidena, Donald Trump miał zacząć doszukiwać się rzekomych oszustw w komisjach i domagać się zaprzestania liczenia głosów.

Z czasem zagraniczne media zaczęły podawać, że republikanin miał podjąć kroki prawne, by dociec prawdy. Jednak wszystko wskazuje na to, że Donald Trump będzie zmuszony przełknąć gorzki smak porażki i wkrótce opuścić Biały Dom. Jednak, czy to koniec kłopotów zamożnego Amerykanina?

Urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych, to niejedyne stanowisko, które może utracić Donald Trump. Coraz głośniej mówi się o prawdopodobnym zakończeniu małżeństwa z Melanią. Otoczenie, którym niegdyś otaczała się Pierwsza dama USA, nie ma wątpliwości co do tej decyzji.

Melania Trump małżeństwo

Już od samego początku sprawowania urzędu prezydenta przez Donalda Trumpa bardzo głośno mówiło się o jego związku małżeńskim z Melanią. Media donosiły, że ich małżeństwo nie należy do udanych.

Portal pudelek.pl podaje, że kiedy cztery lata temu Melania Trump dowiedziała się o zwycięstwie swojego męża w wyborach prezydenckich, miała zalać się łzami, a do Białego Domu przeprowadziła się dopiero po pięciu miesiącach. Miała tłumaczyć tę decyzję koniecznością ukończenia szkoły przez syna Barona w Nowym Jorku.

Była doradczyni Melanii Stephanie Wolkoff miała stwierdzić, że Melania negocjowała umowę, która w przyszłości zapewni synowi Baronowi część majątku ojca. Następnie miała określić małżeństwo Trumpów transakcyjnym, twierdząc, że para w Białym Domu sypia w osobnych sypialniach.

Sama Melania niejednokrotnie dawała po sobie poznać, że nie jest szczęśliwa z Donaldem, publicznie odrzucając jego czułości, oraz odmawiając uśmiechu do wspólnych zdjęć. Była doradczyni Donalda Trumpa Omarosa Manigault Newman uznała, że ich małżeństwo nie przetrwa długiego czasu – Melania odlicza każdą minutę do czasu, gdy on opuści urząd i będzie mogła się rozwieść – cytuje słowa doradczyni portal pudelek.pl. 4 listopada na Twitterze pojawiło się nagranie, w którym było widać stojącą pod Białym Domem ciężarówkę do przeprowadzek. Czy to oznacza, że Melania już planuje wyprowadzkę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Melania Trump
fot. ZAK BENNETT/AFP/East News

Czy Melania Trump odejdzie od swojego małżonka?

Melania Trump
fot. eastnews.pl/Photo by SAUL LOEB / AFP

Osoby, które niegdyś były blisko z państwem Trump twierdzą, że ich małżeństwo nie przetrwa długiego czasu.

Melania Trump
fot. JIM WATSON/AFP/East News

Niektórzy ludzie twierdzą, że ich małżeństwo może być zwykłym układem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Specjalny bonus od ZUS. Już wiemy, kto dostanie dodatkowe pieniądze
  2. Czarny scenariusz zaczął się spełniać. Niepokojące słowa prezesa ws. narodowej kwarantanny. Nie będzie żadnych wyjazdów
  3. Zdumiewające zachowanie Górniak w „The Voice”. Widzowie aż zdębieli „Edyta coś ci dolega?”
  4. Wielka wpadka braci Mroczek w programie TVP. Nikt nie spodziewał się podobnej sceny „Przykro mi”
  5. Ewa Farna zmieniła się nie do poznania, bardzo schudła. Fani na widok ostatniego zdjęcia: ”nikniesz w oczach”
  6. Gigantyczny pożar na wsi. Możliwe utrudnienia na drodze krajowej, trzeba uważać
  7. Najlepszy farsz na pierogi zrobisz z mięsa z rosołu. Nie ma doskonalszej receptury

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl