Melania Trump podpisała intercyzę z Donaldem Trumpem. Jak podał amerykański portal Daily Mirror, para tuż przed zawarciem małżeństwa w 2005 podpisała dokumenty. Na co może liczyć pierwsza dama, w razie rozwodu? Jej poprzedniczki dostawały miliony.

Melania Trump i Donald Trump nie są już wzorowym małżeństwem. Liczne amerykańskie tabloidy potwierdzają, że sytuacja między parą nie jest najlepsza, a dowodem mają być liczne nagrania wystąpień małżonków, którzy byli wobec siebie bardzo chłodni. 

Melania Trump – ile dostanie po rozwodzie?

Jedna z byłych współpracownic Melanii, Stephanii Wolkoff publicznie określiła związek Trumpów mianem małżeństwa transakcyjnego. Według jej relacji Melania miała tuż po zawarciu małżeństwa negocjować warunki umowy, na której będzie opierał się jej związek.

Warunki umowy były zaskakujące, bo nie zawierały tylko kwestii dotyczących finansów, ale samej postawy pierwszej damy. Kobieta zgodziła się na zakaz wyrażania jakichkolwiek negatywnych opinii o prezydencie. Co więcej, już druga żona Donalda Trumpa, Marla Maples również wyraziła zgodę, by zachowywać milczenie. 

Informacja o tym, że Melania negocjowała umowę, oznacza, zdaniem amerykańskiego tabloidu, że przed zawarciem małżeństwa Trumpowie ustalili kwotę, jaka przypadnie pierwszej damie w razie rozwodu, jak podaje Daily Mirror może być to znacznie więcej niż otrzymały byłe żony Donalda Trumpa.

  1. Zamykają siłownie na stałe. Wszystko przez koronawirusa, znana sieć złożyła wniosek o upadłość
  2. Andrzej Duda wygłosił pilne orędzie do wszystkich Polaków. Padła szokująca obietnica
  3. Liderki Strajku Kobiet podjęły decyzję. Niedziela będzie kluczowa, cała Polska wstrzymała oddech

Majątek byłych żon Donalda Trumpa

Byłe żony Trumpa otrzymywały po rozwodzie imponujące majątki. Ivana Trump wynegocjowała 10 milionów dolarów i 650 tysięcy dolarów alimentów rocznie. Do tego zyskała mieszkanie w Nowym Jorku i ogromną rezydencję w Connecticut. 

Druga była żona Trumpa dostała znacznie mniej, bo 2 miliony dolarów. Daily Mirror donosi, że Melania może przebić obie panie i otrzymać znacznie więcej niż Ivana Trump i Marla Maples razem. 

Melania otrzyma także opiekę nad 14-letnim synem pary Barronem, na którego otrzyma alimenty. Donald Trump będzie miał z nim stały kontakt i będzie mógł go odwiedzać tak często, jak będzie chciał. 

Melania i Donald Trump rozwód

Od pewnego czasu w mediach krążą informację, że parze się nie układa. Oboje mieli pozostać w małżeństwie w ramach wizerunku, Melania nie chciała publicznie upokarzać męża złożeniem pozwu o rozwód. Teraz gdy Donald Trump nie wygrał wyborów, faktycznie może dojść do rozstania. 

Analitycy i osoby z bliskiego otoczenia Melanii uważają, że kobieta zdecyduje się wrócić do poprzedniego życia i być może nawet z ulgą opuści biały dom.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

MELANIA TRUMP
Melanię sprzed jej roli pierwszej damy celnie nazwano więźniarką z wyboru, która świat ogląda zza szyb luksusowych aut i posiadłości.

Melania i Donald byli parą jeszcze przed prezydenturą Donalda. Mówiło się wówczas, że kobieta ogląda świat ze szklanych wież i zza szyb luksusowych aut.

melania trump
fot, screen Twitter.com @thehill)

Zdaniem tabloidów Melania wiele razy publicznie okazała niechęć mężowi.

Melania Trump
fot. eastnews.pl/Photo by SAUL LOEB / AFP

Donald był pewien, że zostanie prezydentem po raz drugi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chora na Alzheimera primabalerina przypomina sobie kroki “Jeziora łabędziego”. Najbardziej wzruszające wideo ostatnich tygodni
  2. Znaleźli grób legendy TVP. Okropny widok, aż łzy napływają do oczu, był słynnym polskim podróżnikiem
  3. Ola i Rafał z ”Love Island” rozstali się? Niestety, fani są niemal pewni, wiele wskazuje, że ich relacje nie sa dobre
  4. Martyna Wojciechowska bez ubrań. Widok zapiera w dech w piersiach, jest przepiękna
  5. Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej o Edycie Górniak: ”swoją wiedzę ma z czasów starożytności”
  6. “Chłopaki, walnijmy, bo słabo ta robota idzie”. Pudzian rozdaje tajemnicze flakony i daje czadu w polu
  7. Czujesz pierwsze objawy przeziębienia: kaszel i osłabienie? O poranku na czczo wypij pół szklanki soku, poprawę zauważysz natychmiast

Źródło: fakt.pl, daily mirror, onet.pl

 

 

Poprzedni artykułPowstał hologram Kory. Nagranie jest niesamowite, jakby znowu była wśród nas
Następny artykułProjekt ustawy Kai Godek podarty na wizji: „Kpina z rozumu i intelektu”
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl