Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co teraz robi Melania Trump? Sąsiedzi ujawnili, jak wygląda jej codzienność
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 14.02.2021 10:11

Co teraz robi Melania Trump? Sąsiedzi ujawnili, jak wygląda jej codzienność

melania trump
JIM WATSON/AFP/East News Ostatecznie Melania zdecydowała się pozwolić mężowi złapać się za rękę.

Melania Trump wróciła już wraz ze swoim mężem do ich domu w Palm Beach na Florydzie. Swój czas postanowiła spędzić na dawnych hobby. O wszystkim opowiedzieli jej sąsiedzi.

Melania Trump wróciła do domu. Po czterech latach w Białym Domu uznała, że najwyższy czas na zasłużony odpoczynek. Pod koniec jej pobytu w Waszyngtonie, widać było na jej twarzy ciągłe uśmiechy. Miało być to spowodowane jeszcze jedną kwestią.

Melania Trump wróciła na Florydę

Jak donosiły media, Melania miała mieć układ z Donaldem Trumpem – po zakończeniu jego prezydentury, ich związek miał dobiec końca. Tak się jednak nie stało i para wróciła do swojego domu na Florydzie.

Tam Melania powróciła do swojego dawnego trybu życia. Zaczęła go jednak kultywować w sposób niesłychanie kompulsywny, o czym donoszą jej sąsiedzi.

Sąsiedzi ujawniają, co przez cały czas robi Melania Trump

Jak donosi CNN, od 20 stycznia była pierwsza dama postanowiła zakosztować swoich ulubionych rozrywek. Swój wolny czas spędza głównie w prywatnym spa, gdzie jej skórą, włosami i paznokciami zajmują się doświadczone kosmetyczki.

Jej dzień, jak twierdzą jej sąsiedzi, ma wyglądać całkiem rutynowo.

Idzie do spa, je obiad, idzie do spa (ponownie) i je kolację z Donaldem na patio. Rutyna. Powtarza to codziennie – mówił informator CNN.

Melania Trump od pewnego czasu jest nieobecna również w mediach społecznościowych – nie odniosła się ani do zablokowania kont jej męża, ani do aktualnej sytuacji w jej kraju.

Jak twierdzą komentatorzy, pobytami w spa Trump relaksuje się po latach ciągłego bycia na świeczniku i życia w otoczeniu czyhających na najmniejsze potknięcia fotoreporterów. Teraz ma wreszcie szansę na wymarzony odpoczynek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: [plotek.pl]