Menadżer Krzysztofa Krawczyka o świcie opublikował dość niepokojące nagranie. Krótkie wideo, które pozornie miało jedynie prezentować budzący się do życia dzień i wschodzące słońce, ukazało wielki smutek Andrzeja Kosmali. Internauci zgodnie stwierdzili, że w jego słowach słychać ogromne cierpienie. 

Andrzej Kosmala o świcie opublikował nagranie, które wywołało wielkie poruszenie. Menadżer Krzysztofa Krawczyka zaniepokoił internautów. 

Andrzej Kosmala opublikował smutne nagranie 

Menadżer Krzysztofa Krawczyka o świcie opublikował z pozoru zwykłe nagranie, prezentujące budzący się do życia świat. Krótkie wideo ukazuje poranne promienie słoneczne i krajobraz przepełniony zielenią. 

Internauci jednak szczególną uwagę zwrócili na słowa wypowiadane przez menadżera Krzysztofa Krawczyka. Pod koniec kilkuminutowego nagrania Andrzej Kosmala wypowiedział takie oto słowa: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Wstaje nowy dzień pełen słońca od zarania… Bez tego słońca świat byłby jedną wielką skamieliną! – słyszymy. 

Ton głosu mężczyzny zdradził nastrój, jaki mu wówczas towarzyszył. Internauci jednogłośnie stwierdzili, że z jego słów bije wielki smutek i cierpienie.

Internauci zaniepokojeni nagraniem Andrzeja Kosmali 

Pod porannym wideo opublikowanym przez Andrzeja Kosmalę pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zwracali uwagę na sposób wypowiadania się menadżera Krawczyka, który wyraźnie wskazywał na towarzyszący mu smutek i ból. 

W tym glosie jest smutek, cierpienie, żal, rozpacz, bo świeży jest ból i połączony z odejściem Syna …na złagodzenie tego bólu potrzeba czasu, jak długiego to zależy od wrażliwości serca, wiary i nadziei– napisała internautka. 

Słychać ogromne cierpienie… Jednak ci, co odchodzą wciąż z nami są – skomentowała kolejna. 

Dzielę z Panem ten smutek – wyznała następna osoba. 

Ból po stracie bliskiej osoby nigdy nie znika tak szybko. Rany, aby się zagoić, potrzebują przede wszystkim czasu. 

Zobacz wideo: 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook 

Poprzedni artykułPoruszające wideo menedżera Krzysztofa Krawczyka. ,,Mój synu Robercie, mój przyjacielu Krzysztofie… niedługo do was dołączę”
Następny artykułNarzeczony zażądał od ukochanej, aby poddała się operacji. „Potworne okaleczanie na całe życie”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.