Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Zdruzgotany menedżer piosenkarza napisał słowa, które wywołują łzy. Andrzej Kosmala był nie tylko współpracownikiem, ale także bliskim przyjacielem artysty. Teraz ujawnił, że osobiście zajmie się planowaniem ceremonii.

Menedżer zmarłego piosenkarza na razie nie podał daty pogrzebu Krzysztofa Krawczyka, jednak zaznaczył, że zorganizowanie pochówku to jego zadanie. Chciałbym, żeby to odbyło się godnie – wyznał.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. To wielki cios dla fanów, ale przede wszystkim dla bliskich piosenkarza. Żona nie może uwierzyć w śmierć ukochanego męża

Sytuację bardzo przeżywa także menedżer Krawczyka. Wczoraj pytał, jak przeżyć kolejną stratę i nie ukrywał, że płacze. W nocy zabrał głos w sprawie pogrzebu.

Bardzo przepraszam, że nie odbieram telefonów z kondolencjami, ale stanąłem przed trudnym zadaniem odprowadzenia na miejsce spoczynku mojego Artysty, któremu poświęciłem moje życie. Menedżer jest potrzebny do ostatniej chwili! Chciałbym żeby to odbyło się godnie. Jutro napiszę więcej – napisał Kosmala tuż po północy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Piosenkarz zmarł 5 kwietnia w szpitalu. W rozmowie z Super Expressem Andrzej Kosmala powiedział, że Krawczyk miał kłopoty ze zdrowiem:

– Miał kilka chorób współistniejących. Od pewnego czasu miał problemy z sercem, a dokładnie migotanie przedsionków. Miał również problemy z płucami i oddychaniem.

Po raz pierwszy muzyk trafił do szpitala dwa tygodnie temu, wykryto u niego koronawirusa. Na święta wrócił do domu, nic nie zapowiadało tragedii.

Zobacz zdjęcie:

Bardzo przepraszam,że nie odbieram telefonów z kondolencjami,ale stanąłem przed trudnym zadaniem odprowadzenia na…

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Poniedziałek, 5 kwietnia 2021

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żona Krzysztofa Krawczyka nie może uwierzyć w tragedię. ,,Wierzyła, że Krzysztof wróci do zdrowia”
  2. Edyta Górniak wspomina Krzysztofa Krawczyka. ,,Uklęknęłam przed Tobą ze szczęścia i z podziwu”
  3. Zagadka: która z kobiet jest matką chłopca? Aż 70% pytanych odpowiada źle

Źródło: facebook

Poprzedni artykułSyn Dagmary Kaźmierskiej nagrał piosenkę. Śpiewa o swojej mamie i jej przeszłości
Następny artykułKtóra z osób jest złodziejem? Tylko 5% osób zauważa niepokojący szczegół na obrazku
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.