Tuż przed świętami menedżer Krzysztofa Krawczyka przekazał bardzo dobrą wiadomość. W rozmowie z Super Expressem Andrzej Kosmala powiedział, że artysta czuje się coraz lepiej i zdaniem lekarza już jutro będzie mógł wrócić do domu!

Jeszcze niedawno w mediach pojawiały się spekulacje, że Krzysztof Krawczyk Wielkanoc spędzi w szpitalu, z dala od żony. Na szczęście stan piosenkarza uległ poprawie.

Krzysztof Krawczyk przed świętami wróci do domu

23 marca gwiazdor poinformował, że trafił do szpitala wskutek zakażenia koronawirusem i prosił o modlitwę.

– Kochani! Niestety i mnie dopadł Covid. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu – napisał na Facebooku.

Fani martwili się o Krawczyka i wyczekiwali wszelkich wiadomości na jego temat. Teraz Andrzej Kosmala przyznał, że lekarzom udało się pomóc artyście i czuje się on już o wiele lepiej.

– Lekarz powiedział, że w sobotę będzie mógł wyjść ze szpitala. Oznacza to, że święta wielkanocne spędzi z Ewą (żona – red.), która już nie może się doczekać aż mąż pojawi się w domu – czytamy w Super Expressie.

Menedżer Krawczyka o plotkach

Menedżer słynnego piosenkarza skomentował także okropne plotki. Zapewnił, że Krawczyk naprawdę chorował, na szczęście zakażenie koronawirusem przeszedł łagodnie.

Kosmala dodał także, że muzyk, mimo chorób współistniejących, nie był podłączony do respiratora. To nie pierwszy raz, kiedy menedżer musiał komentować pewne wydarzenia, podczas gdy Krzysztof Krawczyk przebywał w szpitalu.

– Jeden zapytał, dlaczego podajemy takie wiadomości o Krzysztofie Krawczyku, a nie Janie Kowalskim? Choćby dlatego, że Jan Kowalski nie nagrał przebojów „Rysunek na szkle”, ”Parostatek”, ”Jak minął dzień” czy „Byle było tak”. Kiedy wreszcie w tym kraju zginie zawiść? – tłumaczył i pytał jakiś czas temu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Super Express

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl