Metamorfoza tego człowieka zwali z nóg niejedną osobę. Wśród ludzi istnieje błędne przekonanie o tym, że osoba bezdomna to pijak czy narkoman. Nic bardziej mylnego i choć zdarzają się i takie wypadki to bezdomnymi często zostają osoby, które straciły z dnia na dzień chęć do walki o dobre życie. To nagranie pokazuje, jak wiele może się zmienić w minutę.

Metamorfoza bezdomnego, która została pokazana na tym nagraniu, podbiła sieć. Ponad 4 miliony internautów polubiło post na TikToku, na którym widać, że jedna minuta może zmienić całe życie. 

Pozory mylą

Wiele osób bezdomnych to ludzie, którzy w krótkim odstępie czasu sięgnęli dna finansowego. Takie osoby to nie tylko narkomani czy alkoholicy nieradzący sobie z nałogiem, choć i tym warto pomagać. Czasem zmiana wyglądu może przywołać wspomnienia dawnego życia, a to z kolei staje się motywacją do zawalczenia o siebie.  

Metamorfoza tego człowieka nie trwała długo. Okazuje się, że mężczyzna, który z początku wydaje się względnie stary, ma zaledwie 30 lat. W tle nagrania słychać osobę, która mówi mu, że sama przeżyła to co on, ale udało mu się odbić od dna i dziś ma piękną żonę, dzieci oraz wspaniałe życie. 

  1. Nagle zmiany w rozporządzeniu Rady Ministrów. Co dalej z godzinami dla seniorów?
  2. Dramat w rodzinie Donalda Tuska. Córka byłego premiera przekazała smutną wiadomość
  3. Niewiele osób zdaje sobie sprawę. Jednym nawykiem możesz bezpowrotnie zniszczyć swoje brwi

Metamorfoza bezdomnego

30-letni bezdomny z nagrania został ogolony, uczesany i nakarmiony. Jego metamorfoza zmieniła wszystko. Ludzie nie mogli wyjść z podziwu, jak wiele mogło się zmienić. 

Takie sytuacje jak ta pokazują, że warto pomagać każdemu i należy stronić od oceniania książki po okładce. Akcje pomocy bezdomnym działają również w Polsce, także w dobie koronawirusa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

metamorfoza
Fot. tiktok.com/@prophetmuscle/

Ta metamorfoza trwała zaledwie minutę. 

metamorfoza
Fot. tiktok.com/@prophetmuscle/

Bezdomny był nie do poznania. 

@prophetmuscleFrom being Homeless to a Model in 1 Minute ##fyp ##foryou ##haircut ##helpinghomeless♬ original sound – prophetmuscle

Musicie zobaczyć to nagranie! 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Porażający wypadek. Śmieciarka zderzyła się z ciężarówką.Kierowcy w stanie ciężkim, trwa akcja ratunkowa
  2. Nieoficjalnie: jest data znoszenia kolejnych obostrzeń w Polsce. Wielu na pewno się ucieszy
  3. Ogromne zmiany dla Polaków. Od dziś duże restrykcje dot. uwielbianej przez nas aktywności, policja podaje kwoty mandatów
  4. Zainstalował kamerę w sypialni. Na jaw wyszło, co kot robi obok jego głowy, jak śpi
  5. Niestety, nie żyje Julia Romelczyk. Do mediów trafiły nieoficjalne informacje o tragedii
  6. Najnowszy sondaż. Niespodziewane wyniki, trudno uwierzyć z kim Duda może spotkać się w II turze

Źródło: TikTok.com/prophetmuscle

Poprzedni artykułOwczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi
Następny artykułNazywali ją „dziewczyną z gitarą”. W wieku 19 lat, była gwiazdą w Polsce
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.