Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska skończyła 31 lat. Przez ten czas z kaczątka stała się łabędziem
Robert Głowacki
Robert Głowacki 08.09.2019 18:56

Anna Lewandowska skończyła 31 lat. Przez ten czas z kaczątka stała się łabędziem

metamorfoza
instagram.com/ewawachowicz

Metamorfoza Anny Lewandowskiej jest godna podziwu. Żona Roberta Lewandowskiego wczoraj skończyła 31 lat. Przez ten czas z kaczątka stała się pięknym łabędziem. Na początku swojej kariery wyglądała zupełnie inaczej. Zobacz, jak się zmieniała.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej popularnych i najbogatszych Polek. Wczoraj trenerka skończyła 31 lat. Dziś może pochwalić się nie tylko zawrotną karierą, ale również nieziemską figurą, urodą i stylem, jednak nie zawsze tak było. Metamorfoza, jaką przeszła od początku swojej kariery robi niemałe wrażenie.

Anna Lewandowska kiedyś

Anna Lewandowska jest żoną Roberta Lewandowskiego, a także trenerką i specjalistką od zdrowego odżywiania. Lewandowska jest wzorem do naśladowania dla wielu Polek, które m.in właśnie jej zawdzięczają swoje piękne sylwetki. Teraz jest sławna i bogata, jednak jej początki w wyścigu po sukces nie były takie łatwe.

Anna Lewandowska pochodzi z Pruszkowa i to właśnie w rodzinnym mieście stawiała swoje pierwsze kroki w sporcie. Mało kto wie, że gwiazda jest mistrzynią świata w karate. Roberta Lewandowskiego poznała w 2007 roku, podczas sportowego wyjazdu studenckiego. Między tą dwójką szybko zaiskrzyło i od tamtego czasu są nierozłączni. Para wzięła ślub 22 czerwca 2013 roku, a cztery lata później na świat przyszła ich córeczka Klara.

Anna Lewandowska: metamorfoza

Anna Lewandowska przeszła wielką metamorfozę. Ewoluował jej styl, fryzura, a nawet figura. Jeszcze 10 lat temu Anna Lewandowska miała blond włosy i pełniejsze kształty, a to za sprawą regularnych ćwiczeń karate. Jej styl zmienił się o 180 stopni. Kiedyś ubierała się zwykle na sportowo, a jeżeli przyszło do oficjalnych wyjść, to wybierała bardziej biurowe zestawy. To wszystko z czasem się zmieniło i Anna Lewandowska polubiła obcasy i sukienki, jednak jak sama zaznaczyła po latach, nadal lubi ubrania z pazurem.

– Owszem, obcasy i sukienki też lubię. Ale nie lubię słodkich różowych tiuli, zawsze muszę mieć pazur. Nie skupiam się na ciuchach, nie chodzę zbyt często na zakupy. Jak czegoś potrzebuję, zamawiam w Internecie. Nie marnuję na to dużo czasu i nie korzystam z pomocy stylistki. Lubię też rzeczy polskich projektantów, na przykład La Manię Joanny Przetakiewicz, a także prostą elegancję Victorii Beckham-powiedziała w rozmowie z VIVĄ! w 2015 roku.

Anna Lewandowska wczoraj skończyła 31 lat, więc nie pozostaje nam nic innego jak życzyć jej 100 lat !

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Metamorfoza

Anna Lewandowska wczoraj skończyła 31 lat.

metamorfoza

Anna Lewandowska w dzieciństwie.

metamorfoza

100 lat Aniu !

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wisiało na włosku? Pokonali poważny kryzys
  3. Julia Wieniawa odpowiada Krystynie Pawłowicz. „Należy współczuć takiej osobie”
  4. Dieta Iwony Węgrowskiej działa cuda. Piosenkarka pokazała zdjęcie w bikini, wygląda zjawiskowo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety
  6. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie