Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Metamorfoza Doroty Szelągowskiej. Gwiazda sama przyznała, że wygląda, jak Marilyn Monroe
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 22.08.2019 14:33

Metamorfoza Doroty Szelągowskiej. Gwiazda sama przyznała, że wygląda, jak Marilyn Monroe

dorota szelągowska
instagram.com/dotindotin

Metamorfoza polskiej projektantki po raz kolejny zrobiła piorunujące wrażenie. Dorota Szelągowska wygląda jak światowa gwiazda, sama przyznała, że wygląda jak Marilyn Monroe. Nic dziwnego, bo trudno zauważyć jakąkolwiek różnicę. Gwiazda kolejny raz zaskakuje fanów swoją przemianą.

Dorota Szelągowska to znana polska projektantka wnętrz. Popularność przyniosły jej programy, które prowadzi dla stacji HGTV. Niewątpliwie jest autorytetem w tematyce urządzania mieszkań. To Magda Gessler wnętrz, która ratuje pomieszczenia przed złym gustem i brakiem estetyki. Sympatię widzów zdobyła dzięki poczuciu humoru i odwadze, ponieważ niemal w każdym odcinku Dorota bierze sprawy w swoje ręce, nie boi się składania mebli, używania młotka czy wiertarki. Dzisiejsza metamorfoza prezenterki jest godna podziwu.

Kolejna metamorfoza Doroty Szelągowskiej

To nie jest pierwsza metamorfoza projektantki, którą nas zaskakuje, właściwie to nie jest nawet pierwsza metamorfoza w tym roku. Dorota Szelągowska zaparła dech w piersiach widowni na tegorocznym rozdaniu Telekamer. Schudła ponad 30 kg!

Zawsze szczupła prezenterka przytyła w czasie ciąży 30 kg. Jednak szybko postanowiła wrócić do swojej wcześniejszej figury i w krótkim czasie pozbyła się zalegających kilogramów. Jak schudła Dorota Szelągowska? Pytana o dietę cud odpowiadała jedynie:

– Mniej jem. Nic specjalnego. To też łatwo zgubić kilogramy, jak się przytyje 30 kilo w ciąży. Przez rok mi prawie nic nie zeszło, a teraz zaczęło schodzić. Nie jem po 18, nie jestem specem od diety jak podaje portal Jastrzabpost.pl.

Dorota Szelągowska: piękna prezenterka zachwyca zmianą

Projektantka wnętrz robi furorę kolejną metamorfozą. Zmieniła tylko fryzurę, a trudno jest nie pomylić jej z inną osobą. Na zdjęciu wygląda ja Marilyn Monroe, co sama potwierdza na swojej relacji na Instagramie!

Blond loki, wyraźnie zaznaczone szminką usta, wysoko uniesiona brew… Trudno znaleźć jakąkolwiek różnicę między obiema kobietami i gdyby nie jeden mały szczegół można byłoby pomyśleć, że to nowoodkryte zdjęcie amerykańskiej aktorki lat 50. Coś jednak nie gra… Marilyn nie trzymałaby w dłoni smartfona.

Zobacz zdjęcia, metamorfoza Doroty jest naprawdę zaskakująca:

metamorfoza

Tak, kobieta w kartonie to Dorota Szelągowska! Metamorfoza projektantki jest zaskakująca.

metamorfoza

Już w 2012 roku prezenterka miała zadatki na następczynię Marylin.

metamorfoza

Metamorfozą zaskoczeni są wszyscy, a Dorota nowym lookiem podbija serca nie tylko fanów! Na zdjęciu w sukience od Łukasza Jemioła, którą dostała w prezencie od projektanta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące Polaków straci rentę. Rząd zaostrza przepisy
  2. Piotr Woźiak-Starak nadal poszukiwany. Super Express „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  3. Choroba zmieniła Ewę Minge. Gwiazda w szczerych słowach na temat swojego wyglądu
  4. Nie żyje scenarzysta serialu ”Złotopolscy”. Jan Purzycki miał 71 lat
  5. Aleksandra Kwaśniewska udzieliła pierwszego wywiadu mając 8 lat. Jej komentarz o Jerzym Urbanie jest przeuroczy
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
  7. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro

źródło: jastrzabpost.pl