Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Deynn z nadwagą i przed operacjami plastycznymi. Szokująca metamorfoza
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 04.05.2018 12:47

Deynn z nadwagą i przed operacjami plastycznymi. Szokująca metamorfoza

Deynn
instagram.com deynn

Marita Surma-Majewska, znana w internecie jako Deynn, po „siostrzanej aferze” wróciła na dobre do show-biznesu. Wraz z Majewskim niedawno wzięli ślub i wyjechali do Stanów Zjednoczonych. Zoperowana blogerka postanowiła, że pokaże na swoim Instagramie zdjęcia z przeszłości. Trzeba przyznać, że metamorfoza Deynn jest wyjątkowo spektakularna. 

Deynn to blogerka modowo-fitnesowa, która swoją internetową karierę zaczęła lata temu. Dziś wytatuowana (również na twarzy) i zoperowana „celebrytka” wygląda zupełnie inaczej.

Deynn – operacje plastyczne

Co dokładnie się zmieniło? Musimy chyba zacząć od początku, czyli od twarzy: nie podlega wątpliwości, że Deynn powiększyła sobie usta i zniwelowała operacyjnie worki pod oczami. Dodatkowo za sprawą ślubu z Danielem Majewskim zdecydowała się na tatuaż z boku twarzy i bandycki krzyż pod okiem.

Blogerka powiększyła sobie również biust i postanowiła wytatuować sobie znaczną część ciała np. uda, „rękaw” i kark. Największą metamorfozę przeszło jej ciało i tutaj prócz sztucznego biustu, przemiana jest zasługą intensywnych ćwiczeń.

Nie da się ukryć, że jej ciało wygląda świetnie. Wysportowana i wyszczuplona, nie przypomina pyzatej dziewczyny ze Świdwina, którą nieliczni pamiętają z początków jej bloga. Podobną przemianę przeszedł również jej mąż, Daniel. Majewski tak bardzo wkręcił się w siłownie, że od dłuższego czasu pracuje jako trener personalny, a w jego zdjęcia z przeszłości wręcz ciężko uwierzyć.

Metamorfoza Deynn

Deynn zaznaczyła, że zdjęcia, które publikuje jako wspominki, są jeszcze przed operacjami plastycznymi i intensywnymi treningami na siłowni.

metamorfoza deynn
metamorfoza deynn
metamorfoza deynn
metamorfoza deynn

Para, która zaliczyła ogromny medialny upadek, na dobre wróciła do show-biznesu. Wygląda na to, że po „siostrzanej aferze” nie zostało już ani śladu. Deynn i jej mąż Daniel Majewski nadal budzą duże kontrowersje. Wiadomo, że świeżo upieczone małżeństwo przeprowadziło się do Los Angeles, czy zostaną tam na zawsze? A może wrócą, a jeżeli tak, to jaka będzie ich kolejna metamorfoza?

Chcielibyście, żeby np. wytatuowali sobie gałki oczne albo większą część twarzy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje raper Lil Lonnie. Został zastrzelony
  2. Justyna Żyła nie zgadza się na rozwód. Ujawniła powody
  3. Szpak nie chce o tym mówić. Już dwa razy trafił do szpitala