Mężczyzna podejrzewany o zamordowanie partnerki, która była w czwartym miesiącu ciąży, jest poszukiwany w całej Polsce. Z Faktem rozmawiał brat zasztyletowanej kobiety. Nie ma złudzeń co do tego, kto jest sprawcą. 
 
Na łamach dziennika Fakt został opublikowany rysopis oraz zdjęcie mężczyzny poszukiwanego w sprawie morderstwa ciężarnej kobiety. Zdaniem brata zamordowanej, to właśnie 46-letni Tomasz stoi za zabójstwem swojej partnerki i przyszłej matki jego dzieci. Jakie były motywy tej okrutnej, szokującej zbrodni? 
 
 
 
Poszukiwany mężczyzna
 
Poszukiwany mężczyzna to 46-letni Tomasz Sienkiewicz, o wzroście 190 cm, średniej budowie ciała, wadze około 90 kg, prostych, ciemnych blond włosach i wysokim czole. Śledczy podejrzewają go o dokonanie straszliwej zbrodni na 9 lat młodszej kobiecie. Brat zamordowanej, w rozmowie z Faktem, zdradza, jakie pobudki mógł mieć mężczyzna. 
 
 
 
37-letnia Arleta została znaleziona nieżywa w ubiegłym tygodniu w swoim mieszkaniu w Rumi. Zasztyletowana kobieta była w 4 miesiącu ciąży. Ofiarę straszliwej zbrodni znaleźli jej rodzice. 
 
Moja siostrzyczka leżała cała zakrwawiona, pod stertą poduszek. Znaleźli ją rodzice. Drzwi do pokoju były zamknięte na klucz, a jej partner zniknął – relacjonował Faktowi wstrząśnięty brat zmarłej, 42-letni Mariusz Kass.
  1. Wirusolog przewiduje, jak będzie wyglądała druga fala epidemii w Polsce. Nie ma dobrych informacji
  2. Nie żyje legenda muzyki. Miał koronawirusa
  3. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala. Aktorka wyjawiła porażające prawdę „Najgorszy czas”

Mężczyzna zasztyletował kobietę w ciąży

Według brata Arleta i Tomasz spotykali się od niespełna 2 lat. Kobieta była w bliźniaczej ciąży, której zdaniem pana Mariusza długo wyczekiwała.  

– Arleta nosiła pod sercem dwoje dzieciaczków, chłopczyka i dziewczynkę – powiedział – siostra niewiele o nim mówiła. On sam powiedział mi kiedyś, że nie lubi dzieci, że woli psy. Nasi rodzice nie mieli o nim najlepszego zdania. Wspominali, że za dużo pił. Nigdy jednak nie było mowy o żadnej przemocy. Zabójstwo Arlety było dla nas niewyobrażalnym szokiem – dodał w rozmowie z Faktem, podkreślając, że mężczyzna nie zyskał sympatii rodziny, choć ta sama dobrze go nie znała. 

W dniu zabójstwa Tomasz Sienkiewicz zniknął, zabierając ze sobą jedynie psa. Brat zamordowanej kobiety liczy, że mężczyzna stanie przed sądem i odpowie za swoje czyny. 

– Podejrzany o tę zbrodnię do tej pory nie został zatrzymany, wciąż szuka go policja – mówi Faktowi Mariusz Duszyński z prokuratury w Gdańsku.

Za mężczyzną został wystawiony list gończy. Czy możliwe, aby powodem morderstwa była właśnie ciąża kobiety?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna
Fot. Fakt.pl

Historię zamordowanej kobiety, za którą najprawdopodobniej stoi 46-letni mężczyzna, opublikował portal Fakt, podając jego rysopis oraz publikując wizerunek.

mężczyzna
Fot. Fakt.pl

Zamordowana kobieta o imieniu Arleta miała 37 lat i spodziewała się dwójki dzieci. Przyszłą matkę znaleźli jej rodzice. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  2. Polscy turyści zalali Mazury podczas kwarantanny. Szukają noclegów „na dziko”, oburzające zachowania
  3. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  4. Wiele kobiet popełnia 1 błąd i stąd wstydliwe problemy. Wystarczą 2 rzeczy, by zachować zdrową higienę intymną
  5. Chihuahua w ciąży miała ogromny brzuch. Gdy zaczęła rodzić ludzie nie dowierzali
  6. Biedronka podjęła kontrowersyjną decyzję przed świętami. Sieć nagle zmienia swoje rozporządzenie, dotyczące godzin otwarcia

źródło: fakt.pl  

Poprzedni artykułŻeby wejść do sklepu trzeba mieć własne rękawiczki? Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia
Następny artykułKiedy zobaczysz nagranie, potniesz wszystkie zużyte maseczki. Nie mieści się w głowie, co z nimi robią
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.