Mężczyzna sądził, że nikt nie widzi jego wyczynów na kanapie. Kiedy żona dostrzegła, co jej mąż wyprawia z psem, postanowiła się ukryć i wszystko nagrać. Teraz wideo może zobaczyć cały świat! Nagranie błyskawicznie okrążyło sieć.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka i ciężko nie stwierdzić, że pomiędzy czworonogiem a jego właścicielem powstaje niezwykła więź. Nieraz zdarza się, że pupile potrafią zaskoczyć nas swoim zachowaniem, a my zauroczeni ich wygłupami zupełnie tracimy dla nich głowę. Zupełnie tak, jak ten mężczyzna!

Mężczyzna przyłapany przez żonę

Mężczyzna przyłapany przez żonę nie spodziewał się takiego obrotu spraw. To, co wyprawiał z psem na kanapie, zobaczyło już ponad 29 milionów osób. Kto jednak jest prawdziwą gwiazdą tego filmiku?

Okazuje się, że pies tego małżeństwa jest niezwykle muzykalny. Kiedy mężczyzna odpoczywał na kanapie w towarzystwie swojego pupila, postanowił puścić jedną z dość znanych piosenek. Zupełnie nieświadomy tego, że jest podglądany przez swoją żonę, dał się ponieść muzyce, a ponieważ nie miał obok siebie partnera do tańca, postanowił, że zostanie nim jego pies

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Tańczący pies

Tańczący pies podbił serca internautów, czego dowodem jest ilość wyświetleń umieszczonego na YouTube filmiku. Nic dziwnego, że kiedy kobieta dostrzegła, co wyprawia mężczyzna, w pierwszym odruchu postanowiła chwycić za kamerę. 

Na nagraniu widać, jak mężczyzna zachęca zwierzę do wspólnej zabawy, a nawet pokazuje mu, jak powinien wykonywać niektóre ruchy. Wygląda na to, że pies tego małżeństwa naprawdę czuje rytm. W mig załapał układ i przyłączył się do swojego właściciela!

ZOBACZ WIDEO:

Filmik, który uwiecznił mężczyznę tańczącego z psem, stał się prawdziwym hitem YouTube’a. Internauci są zachwyceni tym duetem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. 52-latka wyszła za Nigeryjczyka. Urodziła mu bliźniaki, nie spodziewała się tragedii, która ją spotkała

źródło: kochamyzwierzaki.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.