Mężczyzna sądził, że nikt nie widzi jego wyczynów na kanapie. Kiedy żona dostrzegła, co jej mąż wyprawia z psem, postanowiła się ukryć i wszystko nagrać. Teraz wideo może zobaczyć cały świat! Nagranie błyskawicznie okrążyło sieć.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka i ciężko nie stwierdzić, że pomiędzy czworonogiem a jego właścicielem powstaje niezwykła więź. Nieraz zdarza się, że pupile potrafią zaskoczyć nas swoim zachowaniem, a my zauroczeni ich wygłupami zupełnie tracimy dla nich głowę. Zupełnie tak, jak ten mężczyzna!

Mężczyzna przyłapany przez żonę

Mężczyzna przyłapany przez żonę nie spodziewał się takiego obrotu spraw. To, co wyprawiał z psem na kanapie, zobaczyło już ponad 29 milionów osób. Kto jednak jest prawdziwą gwiazdą tego filmiku?

Okazuje się, że pies tego małżeństwa jest niezwykle muzykalny. Kiedy mężczyzna odpoczywał na kanapie w towarzystwie swojego pupila, postanowił puścić jedną z dość znanych piosenek. Zupełnie nieświadomy tego, że jest podglądany przez swoją żonę, dał się ponieść muzyce, a ponieważ nie miał obok siebie partnera do tańca, postanowił, że zostanie nim jego pies

  1. Gratulacje, gwiazda „Gogglebox” została mamą. Znamy płeć i imię dziecka
  2. Spuścił ze smyczy gromadę owczarków niemieckich. Przechodnie nie mogli uwierzyć
  3. Przez 23 lata zapuszczała paznokcie. Widok odbiera mowę, tylko dla osób o mocnych nerwach

Tańczący pies

Tańczący pies podbił serca internautów, czego dowodem jest ilość wyświetleń umieszczonego na YouTube filmiku. Nic dziwnego, że kiedy kobieta dostrzegła, co wyprawia mężczyzna, w pierwszym odruchu postanowiła chwycić za kamerę. 

Na nagraniu widać, jak mężczyzna zachęca zwierzę do wspólnej zabawy, a nawet pokazuje mu, jak powinien wykonywać niektóre ruchy. Wygląda na to, że pies tego małżeństwa naprawdę czuje rytm. W mig załapał układ i przyłączył się do swojego właściciela!

ZOBACZ WIDEO:

Filmik, który uwiecznił mężczyznę tańczącego z psem, stał się prawdziwym hitem YouTube’a. Internauci są zachwyceni tym duetem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na obrazku ukryło się kilka magicznych stworzeń. Większość osób widzi 5, ale tylko wybitne osoby umieją wskazać więcej
  2. Właściciele obejrzeli nagranie amstaffa z ukrytej kamery. Nigdy więcej nie spuszczą go z oczu
  3. Dlaczego kot zrzuca rzeczy ze stołu? Powód może cię zaskoczyć
  4. RCB wysyła dziś Polakom identyczne SMSy. Znamy ich treść, są nietypowe
  5. 6 kobiecych cech, których najbardziej pożądają mężczyźni. Masz je? Nie będą w stanie ci się oprzeć
  6. Rodzina zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie w górach. W domu odkryli niezwykłą prawdę

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułMinisterstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat. Każdy Polak powinien wiedzieć, chodzi o najbliższą niedzielę
Następny artykułTrwa zbiórka dla niedźwiedzi z warszawskiego zoo. Misie potrzebują nowego wybiegu, pomóżmy
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.