Mężczyzna pozostawił psa na poboczu z zaklejonymi oczami i pyskiem, co sprawiło, że suczka nie mogła oddychać i była kompletnie zdezorientowana. Nieznajomy, który przejeżdżał drogą w stanie Kansas w USA, gdzie leżała suczka, przeżył szok, gdy zobaczył, jak wygląda pies.

Historie o porzuconych zwierzętach są dla internautów tematem dnia codziennego, ale ta o suczce, którą brutalnie potraktował właściciel, szczególnie przykuwa uwagę. Trudno uwierzyć, że można postąpić w taki sposób. Gdyby nie reakcja przypadkowego kierowcy, suczka mogłaby zginąć w męczarniach.

Mężczyzna skleił psu oczy i pysk

Właściciel psa pozostawił go na pewną śmierć. Zachowanie, które zaprezentował, jest przerażające. Przez to, że suczka miała zamknięty pyszczek, nie mogła się odpowiednio wentylować, więc jej ciało przegrzewało się, a zaklejone oczy sprawiły, że kompletnie zdezorientowana mogła wpaść pod samochód. Pies rasy Jack Russel Terrier został przetransportowany do weterynarza, gdzie zbadano go i wdrożono leczenie. Lekarze ze szpitala the Veterinary Emergency & Specialty Hospital of Wichita natychmiast przystąpili do ratowania zwierzęcia, a podczas diagnozy stwierdzili, że przed porzuceniem pies był też bity.

Chwała temu, kto uratował Glory

Dzięki reakcji mężczyzny przejeżdżającego drogą, na której leżał porzucony pies, suczka wraca do zdrowia. Nadano jej przydomek Glory, czyli Chwała, bo cudem jest to, że żyje. Aby nabrała sił sprzed incydentu, potrzeba wielu miesięcy rehabilitacji. Historia Glory poruszyła internautów, a wielu z nich jest zainteresowanych adopcją 9-miesięcznej suczki. Organizacja Beuties and Beasts Inc. opublikowała post z historią suczki i otworzyła zbiórkę datków, na którą wpłacono już 3448 dolarów!

Zobacz zdjęcia:

mężczyzna
facebook.com –
Beauties and Beasts, Inc.

Mężczyzna zakleił pyszczek i oczy psu, którego wyrzucił na ulicę.

mężczyzna
facebook.com –
Beauties and Beasts, Inc.

Przypadkowy mężczyzna, który przejeżdżał tą drogą, zabrał psa do weterynarza. 

mężczyzna
facebook.com –
Beauties and Beasts, Inc.

Jeszcze wiele czasu minie, zanim Glory wróci do zdrowia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Adoptowany pies 11 razy wracał do schroniska. Powód was zaskoczy
  2. Psia przyjaźń ponad wszystko. Pitbull został uratowany przez drugiego czworonoga
  3. Kierowca stratował leżącego na drodze psa, po czym odjechał
  4. YouTuber skrzywdził zwierzaka na wizji. Na szczęście został uratowany
  5. Kobieta chciała dać nauczkę swojemu byłemu chłopakowi. Ucierpiał ich wspólny pies

Źródło: podaj.to

 

Poprzedni artykułNajmodniejsze fryzury dla świadkowej. Wyglądaj olśniewająco
Następny artykułJacek Rozenek w poruszających słowach o udarze: „Mój stan był krytyczny”
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.