Mężczyzna pobił prawdziwy rekord w płodzeniu dzieci. Z pierwszą żoną spłodził ich aż 69, lecz to nie koniec. Aż ciężko uwierzyć, ile pociech dorobił się łącznie. Tata jest dumny, choć trzeba przyznać, że jego żony odegrały tu znacznie ważniejszą rolę. Jak to w ogóle jest możliwe? Odpowiadamy. 

Mężczyzna po śmierci pierwszej żony, postanowił kontynuować pasmo sukcesów w płodzeniu dzieci. Jego wyjątkowo liczne potomstwo zdecydowanie musiało zabiegać o atencję swojego ojca. Ciężko jest się bowiem przebić wśród takiej liczby rodzeństwa. Nie uważacie? 

Mężczyzna spłodził łącznie 87 dzieci

Mężczyzna z Rosji, Fiodor Wasiljew został ojcem aż 87 razy. Jego pierwsza żona urodziła mu 69 dzieci. Jak to w ogóle możliwe? Okazuje się, że kobieta cały czas przechodziła wielopłodowe ciąże.

Rosjanka żyjąca w XVIII wieku, czterokrotnie doczekała się czworaczków, siedem razy urodziła trojaczki, a bliźnięta rodziła aż szesnaście razy. Fiodorowi cały czas jednak było mało, więc po śmierci pierwszej żony, postanowił ożenić się drugi raz. Z kolejną partnerką spłodził aż osiemnaścioro potomków. 

  1. Widzisz Marilyn Monroe czy Einsteina? Tajemnicza zagadka zdradzi, jak dobry masz wzrok
  2. Zamówił ogromną porcję ryby w nadmorskim kurorcie. Gdy zobaczył rachunek od razu chwycił za aparat, długo nie mógł uwierzyć
  3. GIS: popularna przekąska pilnie wycofywana ze sprzedaży. Stwierdzono obecność ciała obcego

Pobite rekordy

Choć mężczyzna pobił rekord w ilości spłodzonych dzieci, nie jest to jednak odosobniony przypadek, który szokuje. Najmłodszą babcią na świecie najprawdopodobniej została 23-letnia wówczas kobieta z romskiej społeczności, a najmłodszy ojciec na świecie miał zaledwie niecałe 12 lat. 

Niestety, ale historie te nie są wymysłem. Jeszcze rok temu informowaliśmy Was o 12-latce, która urodziła swoje pierwsze dziecko. Władze szpitala musiały zareagować i natychmiast powiadomiły odpowiednie służby, ponieważ nie jest to często spotykana sytuacja w naszym kraju.

ZOBACZ FILM:

 

Jest to światowy rekord, który został pobity w XVIII wieku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej i Agata Duda świętują dzień pocałunku w wymowny sposób. Fala zdjęć homoseksualnych par w odpowiedziach
  2. Plaga na Bałtyku. Pilnie zamknięto kąpielisko, trzeba uważać
  3. Horoskop tygodniowy dla każdego znaku. Sezon Raka nie dla wszystkich będzie łaskawy
  4. Pamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś
  5. Ogromna strata, nie żyje Halina Urbanik. Bliscy przekazali smutną wiadomość o wybitnej Polce
  6. Od września duże zmiany w szkołach. Ekspert nie ma dobrych wiadomości, rodzice rwą włosy z głowy

Źródło: kobieta.interia.pl

 

Poprzedni artykułZbliżamy się do niebezpiecznej daty. W jednym miesiącu najczęściej dochodzi do rozstań w związku
Następny artykułNFZ odmówił refundacji. Rodzice Marysi błagają o pomoc w uratowaniu jej nóżki
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.