Mężczyzna w pierwszym odruchu wpadł w furię, kiedy w jego drogi, sportowy samochód uderzył motocykl. Kiedy z niego wysiadł i zobaczył, co się stało, wściekłość zamieniła się jednak w całkiem inne uczucie. Nie mógł pohamować łez, patrząc się na asfalt. 

Przywiązanie do rzeczy materialnych to jedna rzecz, jednak dużo istotniejsze jest nasze podejście do innych osób. Taką zasadę w swoim życiu wyznaje ten mężczyzna. Dlatego kiedy wziął udział w stłuczce samochodowej, targały nim mieszane uczucia. W pierwszym momencie zdenerwował się, co chyba jest zupełnie naturalne. Po wyjściu z samochodu poczuł coś zupełnie innego. 

Mężczyzna nie mógł opanować łez

Sayd Omar Morale Akmad wracał właśnie do domu, kiedy poczuł, jak w jego samochód coś uderza. Mężczyzna nie mógł w to uwierzyć. Zawsze był bardzo uważnym kierowcą, dbającym zarówno o swoją własność, jak i o to, co należące do innych uczestników ruchu. 

Brak poszanowania do jego własności sprawił, że Akmad był wściekły. Wysiadł z samochodu, trzaskając drzwiami, i zdecydowanym krokiem obszedł pojazd, gotowy do tego, by wnieść oskarżenia. Jednak kiedy zobaczył, co stało się drugiemu kierowcy, jego wściekłość natychmiast opadła. 

Wzruszający gest

Okazało się, że kierowca motocykla, który w niego uderzył, to ubogi rybak, który właśnie wracał do domu z zapasami jedzenia dla całej rodziny. Te zapasy, to była jedynie ogromna torba ryżu. Przerażony rybak natychmiast przyznał się do winy i był gotowy do zapłacenia za wszelkie konieczne koszta naprawy. Mężczyzna wiedział, że nie może przyjąć pieniędzy od dużo uboższej osoby. 

Akmad natychmiast oświadczył przybyłej już na miejsce policji, żeby rybak został o cokolwiek oskarżony. Co więcej, poszedł do swojego samochodu i wręczył rybakowi wystarczająco dużo pieniędzy, by ten nie musiał martwić się o to, co będzie jadła jego rodzina. To piękny przykład na to, że w wielu ludziach jest jeszcze dobro i troska o innych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna
facebook.com/omar.m.akmad

Mężczyzna był przerażony, kiedy zobaczył, co stało się drugiemu kierowcy. 

mężczyzna
facebook.com/omar.m.akmad

Na początku bardzo się zdenerował. 

mężczyzna
facebook.com/omar.m.akmad

Postanowił pomóc ubogiemu rybakowi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Tata zasnął z synkiem w ramionach. Po 2 godzinach dokonał strasznego odkrycia
  3. Dziewczynka zaginęła w lesie. Po 12 dniach stracono nadzieję, okazał się, że nie była sama
  4. Jak poradzić sobie z suchą skórą? Najlepsze, sprawdzone sposoby
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo

źródła: buzzflare.com

Poprzedni artykułMichał Wiśniewski opublikował wiadomości z DDTVN. ”TVN jest bezczelny”
Następny artykułNie żyje Lil Bub. Kotka była ciężko chora, miała 2,5 mln obserwujących na Instagramie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego