Mężczyzna przekonany był, że wkrótce zostanie ojcem. Na porodówce poznał szokującą prawdę, która sprawiła, że jego świat rozsypał się na milion kawałków. Ukochana nie była tym, za kogo się podawała, a ciąża była kłamstwem. Swoją wstrząsającą historią podzielił się z Internautami w sieci.

Decyzja o założeniu rodziny jest jedną z najważniejszych, które podejmujemy w swoim życiu. Możecie wyobrazić sobie, co czuł mężczyzna, który dopiero w szpitalu dowiedział się, że jego partnerka od samego początku go oszukiwała, a ciąża jest tylko i wyłącznie jej wymysłem? Zachowanie i pomysłowość tej kobiety przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Mężczyzna od początku był okłamywany

35-letni Paul Servat i 37-letnia Barbara Bienvenue spotykali się od dwóch miesięcy, kiedy ta wyjawiła mu, że jest w ciąży. Jednak to nie jedyna szokująca wiadomość, którą mężczyzna usłyszał tego dnia. Okazało się, że wkrótce na świecie pojawi się aż piątka wspaniałych dzieci.

Mężczyzna
facebook.com @Wat ben ik?

Mężczyzna radosną nowina pragnął podzielić się z całym światem.

Podekscytowany mężczyzna radosną nowiną niemalże natychmiast podzielił się z rodziną, przyjaciółmi, a także… Internautami. Założy stronę internetową, na której systematycznie informował o stanie zdrowia swojej ukochanej. W związku z tych, że ich rodzina lada moment miała diametralnie się powiększyć, najbliżsi zorganizowali dla nich zbiórkę pieniędzy na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla maluszków. Paul, gdy jego ukochana była w 34 tygodniu ciąży, zabrał ją do szpitala. To właśnie wtedy wyszła na jaw szokująca prawda.

Ciąża była jej urojeniem

Mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, co powiedział lekarz. Ciąża była urojona, w związku z tym jej brzuszek rósł, miała nudności i zachowania typowe dla ciężarnych kobiet.

Jeśli myślicie, że na tym koniec wstrząsających informacji to jesteście w ogromnym błędzie. Okazuje się, że Paul nie był jedyny facetem, którego Barbara okłamała w ten sposób.

-To nie pierwszy raz, kiedy to zrobiła. Ale szczerze mówiąc, nigdy byśmy nie pomyśleli, że jest na tyle chora, aby zrobić to ponownie. W przeszłości także udawała, że jest chora na białaczkę i inne choroby- przyznał krewny kobiety.

Mężczyzna po tych wydarzeniach natychmiast zerwał kontakt z Barbarą. Ciąża, którą udawała, przyczyniła się do tego, że ta trafiła do szpitala… tym razem psychiatrycznego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mężczyzna
facebook.com @Wat ben ik?

Ciąża kobiety była kłamstwem. 

Mężczyzna
facebook.com @Wat ben ik?

Przyznał, że nie miał pojęcia o fikcyjnej ciąży.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. Klątwa ”Tańca z gwiazdami” trwa. Najpierw Beata Tadla, teraz Sandra Kubicka
  3. Wyciekło nagranie, na którym Eminem pochwala pobicie Rihanny. „Też bym ją lał”
  4. Podczas pierwszego tańca DJ przestał grać. Panna młoda zaczęła krzyczeć i płakać, nie wierzyła własnym oczom
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę

 

Poprzedni artykuł„Szukam sponsora” tysiące ogłoszeń młodych Polek. Statystyki są niepokojące
Następny artykułDzieli ich 36 lat, ona ma już tego dość: „Kiszę się w małżeństwie z dziadkiem”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.