Mężczyzna, będący twórcą większości kultowych seriali, nie żyje. Wszystko wskazuje na to, że artysta uznawany za prawdziwą legendę popełnił samobójstwo. Miał zaledwie 45 lat. W żałobie pogrążyła się nie tylko rodzina, ale również oddani fani i przyjaciele z show-biznesu. Kondolencje złożyło wiele znanych postaci.

Artysta znaleziony został 7 stycznia 2020 roku w pokoju hotelowym. Wstrząsające informacje dotyczące jego nagłej śmierci, podkreślają fakt, iż popełnił on samobójstwo. Bezpośrednia przyczyna zgonu nie pozostawia żadnych wątpliwości. Smutne wieści potwierdził w mediach agent uwielbianego scenarzysty.

Mężczyzna był prawdziwą legendą 

Silvio Horta, nie żyje. Mężczyzna, który był twórcą większości znanych i lubianych seriali, popełnił samobójstwo. Jego ciało znalezione zostało w jednym z pokoi hotelowych w Miami. Zgodnie z doniesieniami magazynu Variety przyczyną śmierci była rana postrzałowa. Artysta miał 45 lat. Rodzina zmarłego otrzymała ogrom kondolencji, w tym większości były to wyraz współczucia postaci znanych z show-biznesu.

-Jego talent i kreatywność przyniosły mi i wielu innym światło i radość. Myślę o jego rodzinie i bliskich, którzy muszą teraz odczuwać ogromny ból (…) – napisała America Ferrera, odtwórczyni głównej roli w serialu Brzydula Betty.

Kim był Silvio Horta?

Sylvio Horta, był cenionym scenarzystom który kolumbijski hit Yo soy Bett, la fea, przełożył na kultowy serial 
Brzydula Betty. W związku z tym, że owa produkcja w Stanach Zjednoczonych cieszyła się niebywałą popularnością została odtworzona również w naszym kraju. Przypomnijmy, że rolę polskiej Brzyduli odgrywała Julia Kamińska. 

Oprócz tego był scenarzystom Ulic strachu czy The Chronicle. Dodajmy jeszcze, że zdobył on nagrodę Gildii Amerykańskich Pisarzy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mężczyzna
instagram.com @americaferrera

Twórca wielu znanych seriali nie żyje. 

Mężczyzna
facebook.com @Vanity Fair Italia

Mężczyzna popełnił samobójstwo. 

Meżczyzna
facebook.com @Orlando Sentinel

Silvio Horta, miał 45 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syrop z mniszka lekarskiego. Zdrowotna mikstura, którą doskonale pamiętają nasze babcie
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. 3 pary znaków zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Ich związki skończą się katastrofą
  4. Alżbeta Lenska znowu trafiła do szpitala. Aktorka przeszła kolejną operację
  5. Przystojny gwiazdor TVP został ojcem. Dumny tata zdradził płeć i imię dziecka
  6. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji
Poprzedni artykułUwielbiały go miliony, a on był pełen kompleksów. Zbigniew Cybulski zginął 53 lata temu
Następny artykułBeata Kozidrak znów zakochana. Gwiazda opowiedziała o nowym partnerze
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.