Mężczyzna wywołał prawdziwą burzę w sieci. Wszystko za sprawą opublikowania przez niego zdjęcia karty do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich. Nie jest to jednak zwyczajna karta. Na stanowisko wiceministra spraw zagranicznych nie trzeba było długo czekać. Ten w trybie natychmiastowym poinformował, że to, co widzimy na zdjęciu to fotomontaż. Nie wszyscy jednak są przekonani.

Sprawa dotyczy karty do głosowania korespondencyjnego poza granicami Polski. Ci właśnie otrzymali swoje karty. Mężczyzna opublikował zdjęcie karty, wywołując wielkie zamieszanie, które szybko zostało zduszone przez MSZ.

Mężczyzna wywołuje prawdziwą burzę

Polacy przebywający za granicą są zmuszeni do głosowania korespondencyjnego. Niektórzy właśnie otrzymali swoje pakiety wyborcze. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w sieci zaczęły się pojawiać niepokojące zdjęcia. 

Na fotografiach pochodzących z Oslo i Londynu, widać, że na karcie korespondencyjnej widnieje jedynie podwojone nazwisko obecnego prezydenta –  Andrzeja Dudy, co oznacza brak wyboru.

  1. Gwiazda znana z serialu emitowanego na TVP wpadła do jeziora. Prawdopodobnie nie żyje
  2. Wiesz do czego służy dziura w rączce patelni ? Zastosowanie mocno zaskakuje i wiele ułatwia
  3. Pan młody nagle odwrócił się i uklęknął przed inną. Wszyscy zamarli, gdy usłyszeli jego słowa

Sfałszowane karty wyborcze? Jest stanowissko MSZ

Mężczyzna, który opublikował zdjęcie, wywołał prawdziwą burzę, a internauci natychmiast zaczęli publikować zdjęcia z ironicznymi podpisami, dotyczącymi nadchodzących wyborów.

Paweł Jabłoński – wiceminister spraw zagranicznych, natychmiast zareagował na niepokojącą sytuację. Stanowczo stwierdził, że zdjęcia to fotomontaże.

– To fejki i fotomontaże – powiedział wiceminister dla stacji Polsat News.

MSZ zaznaczyło także na swoim Twitterze, że Jabłoński poprosił o to, by nie powielać fałszywych informacji dotyczących nadchodzących wyborów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaką emeryturę naprawdę dostają księża? Zadziwiające wyliczenia, nie mogą narzekać
  2. Rząd podjął zaskakującą decyzję ws bonu turystycznego. Pomysł może nie spodobać się Polakom
  3. Rodzinny dramat na Pomorzu. Mąż odebrał życie żonie, później popełnił samobójstwo. W domu były dzieci
  4. Pamiętacie Weronikę ze ”Złotopolskich”? Nagle zniknęła, o jej odejściu krążyły legendy, a prawda wyszła na jaw dopiero po latach
  5. Masz podejrzenie, że partner Cię zdradza? Ekspertka radzi: Przyjrzyj się jego włosom
  6. Od 13 lipca obowiązuje kwarantanna dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości

źrodło: o2.pl

 

Poprzedni artykułOgłoszono pilny alarm na terenie całego kraju w dniach 10-13 lipca. Chodzi o zagrożenie terrorystyczne
Następny artykułKim był ojciec Rafała Trzaskowskiego? Wiele nieprawdziwych historii trafiło do sieci, znamy niezwykłą prawdę
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.