Mężczyzna z przyszłości przestał być tajemnicą. Marka Gucci w swojej najnowszej kolekcji pokazała, jak powinien wyglądać prawdziwy facet. Pora skończyć ze stereotypami i nudnymi schematami, które od dłuższego czasu rządzą światem. Szukasz odpowiedzi na pytanie, jak powinien ubierać się facet? Stylizacje wyrażają więcej niż tysiąc słów!

Jakich mężczyzn szukają kobiety? Do tej pory przyjęło się, że prawdziwy mężczyzna, który w ułamek sekundy jest w stanie skraść nasze serce, powinien być pewny siebie, a jednocześnie delikatny, czuły i opiekuńczy. Niewiele osób wie, ale ubrania, które wkładają na siebie przedstawiciele płci przeciwnej, zdradzają o nich więcej, niż mogłoby się wydawać. W związku z tym znana na całym świecie marka modowa Gucci postanowiła raz na zawsze zerwać z dominującymi wyobrażeniami na temat męskości i stworzyć kolekcję, która wywołała istne poruszenie.

Mężczyzna zdaniem Gucci

Włoski dom mody zaprezentował swoją najnowszą, męską kolekcję. Jednak tym razem jednak stylizacje, które zaprezentowane zostały na wybiegu, wywołały masę kontrowersji.

Wszystko wskazuje na to, że projektanci postanowili raz na zawsze skończyć z utartymi schematami i krzywdzącymi opiniami dotyczącymi mężczyzn, a narzucone role społeczne schować do lamusa. Ubrania, które wkładali na siebie modele, miały być manifestem toksycznej męskości.

  1. Na zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
  2. Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

Jak powinien wyglądać mężczyzna?

Zdaniem projektantów marki Gucci mężczyzna przyszłości może nosić dokładnie to, na co ma ochotę. Nie bez przyczyny panowie wystąpili w sukienkach, spodniach, obcisłych topach i płaszczykach, które do tej pory kojarzyły się z typowo kobiecymi elementami garderoby.

Zdaniem opinii publicznej najbardziej szokującą stylizację włożył mężczyzna, na którego koszulce w stylu oversize widniał napis… Impotent. Zdaniem przedstawicieli marki, współcześnie tożsamość płciowa kształtowana jest przez dość surowe stereotypy. Tylko takim sposobem wyrażania siebie, uda im się skończyć z okrucieństwem i niesprawiedliwością na świecie.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  3. Zakochana Urszula Dudziak spełnia swoje marzenia. ”Serce nie siwieje”
  4. Nie żyje 12-letni chłopiec z domu dziecka. Do tragedii doprowadziła zabawka
  5. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  6. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

Źródło: webniusy.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.