Mężczyzna żegna psa w poruszającym wideo udostępnionym na Facebooku. Filmik wzruszył już 16 milionów osób, które obejrzały jak dorosły mężczyzna widzi swojego psa ostatni raz. Lepiej przygotujcie chusteczki, bo łzy mogą lać się strumieniami.

Pożegnanie z ukochanym psiakiem to zawsze pełne emocji wydarzenie. Okazało się, że jest to prawdą także dla ludzi wydających się z pozoru silnymi. Na wideo widać jak brodaty pan wydający się uosobieniem męskości żegna swojego psa ostatni raz w pełen emocji sposób.

Mężczyzna żegna psa

Okazuje się, że mężczyzna i jego pitbull byli nierozłączni przez 14 lat. Niestety, pies z powodu choroby musiał zostać uśpiony. Ostatnie pożegnanie dwójki wzruszy każdego!

Pitbull o imieniu Diesel musiał zostać uśpiony ze względu na raka kości. Jego właściciel nie był jednak gotowy na pożegnanie po ponad 14 wspólnych latach od przygarnięcia psiaka. Amerykanin nie wstydził się swojego wzruszenia, kiedy ostatni widział swojego pitbulla.

Mężczyzna nie wstydził się emocji

Okazuje się, że chłopaki też płaczą, ale tylko wtedy, gdy żegnają się ze swoimi pitbullami. Właściciel psa na wideo nie ukrywa smutku, gdy mówi, do swojego ukochanego zwierzęcia:

– Zmieniłeś moje życie. Jesteś dla mnie cudem. Dziękuję Bogu za taki piękny dar

Brodaty i wytatuowany mężczyzna może wydawać się antytezą wzruszenia, ale Amerykanin nie krył emocji.

Wzruszający filmik poruszył również rzesze internautów. Jeden komentarz głosi: „Łkam tak mocno, że nie mogę oddychać. Dziękuję za podzielenie się tak osobistą chwilą”. Inni komentujący zgadzali się, że filmik łamie serce, a mężczyźnie należy się współczucie w tej tak trudnej chwili.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. „Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiście walczą o zwierzęta

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.