Mężczyzna spowodował śmiertelny wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Według funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, odpowiedzialny za śmierć dwóch osób jest 37-letni Łukasz Brzózka. Do tragicznego zdarzenia doszło na terenie miasta 10 maja. Osoby, które mają informacje w tej sprawie, powinny zgłosić się na posterunek.

Mężczyzna, który jest sprawcą całego zdarzenia, jest poszukiwany. W wyniku potrącenia zmarły dwie osoby, a trzy, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala. Do wypadku doszło w niedzielę rano, 10 maja, przy ul. Lubiejewskiej w Ostrowi Mazowieckiej.

Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia

Jak ustalili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, podejrzany Łukasz Brzózka kierował volkswagenem golfem, a do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych. Na miejscu zmarła 71-letnia kobieta:

– Potem volkswagen uderzył w hondę, w wyniku czego zginął 73-letni kierowca tego pojazdu, a następnie doszło do zderzenia z zaparkowanym citroenem. Trzy osoby z tego pojazdu: 44-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku ośmiu i 13 lat trafiły do szpitala – poinformowała rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu Katarzyna Kucharska.

  1. Odwołali ci wakacje? Ile będziesz czekać na zwrot pieniędzy? Ogromna zmiana, nieprędko je odzyskasz
  2. Od dzisiaj w życie wchodzi wielka zmiana. Wielu Polaków czekało na ten dzień
  3. Gdzie Polacy będą mogli pojechać na wakacje 2020? Wiceminister rozwoju wymienił kraje

Rysopis podejrzanego mężczyzny

Mężczyzna podejrzany o spowodowanie wypadku to 37-letni Łukasz Brzózka, mieszkaniec miasta, w którym doszło do zdarzenia. Jak podają fakty.interia.pl, mężczyzna ma ok. 166-170 cm wzrostu, ciemne oczy i tatuaże na całym ciele.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje w tej sprawie oraz widzieli podejrzanego lub wiedzą, gdzie przebywa, powinni zgłosić się na posterunek policji lub zadzwonić pod nr tel. 29 746 92 00, lub 506 891 104.

Funkcjonariusze poszukują również osoby odpowiedzialne za wysyłanie podejrzanych SMS-ów. Jeśli go dostałeś, nie odpowiadaj na niego!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna
Fot. mazowiecka.policja.gov.pl/

Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia.

policja
Fot. policja.pl

W wyniku potrącenia zmarły dwie osoby.

mężczyzna
Fot.policja.pl

Trzy trafiły do szpitala. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Nie żyje młody motocyklista
  2. Chiny zablokowały całe miasto przez koronawirusa. Nagły powrót, najwyższy stopień zagrożenia
  3. Dramat Katarzyny Skrzyneckiej. Nie żyje najbliższa jej osoba, miała koronawirusa
  4. W lipcu czeka Polaków przykra niespodzianka. Nadchodzi wiadomość, która zmieni życie wielu
  5. Michał Wiśniewski uderzył syna? Nagranie trafiło do sieci, słychać na nim: „Nie bij już tato”
  6. Zwycięstwo Dudy już nie takie pewne? Wyrasta mu poważny przeciwnik, są wyniki sondażu

Źródło: fakty.interia.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.