Mężczyzna nie był zbyt uważny, przechodząc przez drogę – ponadto robił to w tempie, które prawie doprowadziło do tragicznego wypadku. Wszystko zostało nagrane przez kierowcę. Finał historii jest jednak całkiem nieprzewidywalny, a kierowcy udało się uchwycić idealny moment na kamerze. Bardziej satysfakcjonującego zakończenia chyba nie mógł sobie wymarzyć!

Wypadki na ulicy z udziałem kierowców i pieszych zdarzają się naprawdę często. Ten mężczyzna jest tego najlepszym przykładem. Miał naprawdę sporo szczęścia – jednak jak się szybko okazało, nie do końca.

Mężczyzna cudem uniknął wypadku

Pewien mężczyzna zechciał przejść przez drogę, niestety zrobił to w miejscu, które nie było do tego przeznaczone. Dodatkowe niebezpieczeństwo stwarzał fakt, że zrobił to tuż za zakrętem. Mężczyzna nie spieszył się, nielegalnie przechodząc przez ulicę.

Czynniki te niemalże doprowadziły do tragicznego wypadku. Nadjeżdżający kierowca wykazał się jednak refleksem, w porę się zatrzymując. Mężczyzna miał sporo szczęścia. Jednak do czasu!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Gratulacje, gwiazda „Gogglebox” została mamą. Znamy płeć i imię dziecka
  2. Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski
  3. Przez 23 lata zapuszczała paznokcie. Widok odbiera mowę, tylko dla osób o mocnych nerwach

Przechodzień był w szoku

Przechodzień był w tak dużym szoku, że idąc, zamiast patrzeć przed siebie, nieustannie spoglądał na kierowcę. Jak się skończyła nieuwaga tego nierozważnego i nieodpowiedzialnego przechodnia? Ostatecznie karma go dopadła, bo ten uderzył głową prosto w stojący przed nim… słup.

Kierowca wszystko udokumentował na filmiku z wnętrza auta. Koniec historii jest naprawdę nieprzewidywalny i zabawny – a przecież mogła skończyć się o wiele gorzej! Niech poniższy filmik będzie przestrogą, że znajdując się na ulicy, powinniśmy mieć oczy dookoła głowy, i przede wszystkim – patrzeć przed siebie! Pomoże to nam w uniknięciu bliższego spotkania z… słupami i innymi przeszkodami na naszej drodze.

ZOBACZ FILM:

 

Koniec tej historii jest naprawdę nieprzewidywalny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poważne problemy tysięcy klientów PKO BP, znika ważna usługa. Takiej sytuacji jeszcze nie było
  2. Porażający wypadek na Pomorzu. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe. Dla turystów wyznaczono objazdy
  3. Dlaczego kot zrzuca rzeczy ze stołu? Powód może cię zaskoczyć
  4. RCB wysyła dziś Polakom identyczne SMSy. Znamy ich treść, są nietypowe
  5. 6 kobiecych cech, których najbardziej pożądają mężczyźni. Masz je? Nie będą w stanie ci się oprzeć
  6. W całym kraju wprowadzono stan alarmowy. Pilna decyzja premiera obowiązuje od dzisiaj

Źródło: Youtube.com

 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.