Mężczyzna, który po wielu latach powrócił do swojego rodzinnego domu, zapragnął obejrzeć fotografie z dzieciństwa. W jednym z albumów znajdował się kadr, który wprawił go w osłupienie. Na jednym z nich był ktoś, kogo nigdy nie mógłby się spodziewać. Przynajmniej nie w tamtym czasie.

Za pomocą zdjęć przywołujemy magiczne wspomnienia i ulotne chwile. Gdyby nie one najprawdopodobniej nigdy nie poznalibyśmy wielu faktów na temat naszej rodziny czy przodków. Okazuje się, że są one tez źródłem, które pozwala uwierzyć w istnienie przeznaczenia. Odkrycie, którego dokonał pewien mężczyzna, jest tego najlepszym dowodem.

Mężczyzna oglądał zdjęcia z dzieciństwa

Pewnego dnia Aimee Maiden i Nick Wheeler udali się w odwiedziny do dziadków chłopaka. Narzeczeni postanowili wspólnie obejrzeć albumy, które staruszkowie z dumą gromadzili przed laty. Wtedy jeszcze nie przypuszczali, że podczas rodzinnego spotkania, wydarzy się coś niesamowitego.

Mężczyzna
facebook.com

Mężczyzna na zdjęciu z dzieciństwa odkrył coś niesamowitego.

Jedno ze zdjęć sprawiło, że zakochani zaniemówili. Na kadrze zobaczyć możemy Nick’ego oraz jego krewnych, którzy spędzali lato na jednej z piaszczystych plaż. Uśmiech, który nawet na krótką chwilę nie znikał z twarzy dzieci, jednoznacznie wskazuje na to, że to ich najlepsze wakacje w życiu. To jednak nie wszystko. Na kadrze znajduje się ktoś jeszcze.

Co zobaczyli zakochani?

Aż trudno w to uwierzyć, ale na zdjęciu w oddali widać również małą Aimee. Zdjęcie zostało zrobione w 1994 roku w Mousehole w Anglii, gdzie dziewczyna się wychowywała. Nick mieszkał wówczas prawie 500 km dalej, a w tym czasie spędzał wakacje u rodziny.

Zakochani dokładnie 20 lat później stanęli na ślubnym kobiercu. Patrząc na ich historię, nie sposób jest nie uwierzyć w przeznaczenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mężczyzna
facebook.com

Para 20 lat później wzięła ślub.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Były polski prezydent pobiera olbrzymią emeryturę. Ujawniono kwoty
  2. Gwiazda”M jak miłość” ma zostać szefową komisji rodziny. W przeszłości miała romans
  3. Marlena Drozdowska nie zarobiła na „Mydełku Fa” ani grosza. To był prawdziwy hit
  4. Ojczym zakradł się do pokoju 3-latki w nocy. Nad ranem mama otworzyła drzwi, a widok rozdarł jej serce
  5. Szczere wyznanie Kingi Rusin zwala z nóg. Nie jest pewna swojej przyszłości, jej słowa mogą zaboleć wielu fanów

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.