Mężczyzna zauważył maleńkiego kota, który oszołomiony szukał matki. Kociak starał się jak mógł i zaczął wspinać się na drzewo, aby poszukać schronienia. Mógł mieć zaledwie kilka dni, ponieważ jego oczy nadal były zamknięte.

Kociak walczył o przetrwanie i był gotowy na wszystko. Maleńki kot, który niedawno się urodził, został pozbawiony matczynej opieki, która jest mu niezbędna do życia. Pozostawiony sam mógłby nie przeżyć nocy nie tylko ze względu na brak pokarmu i zagrożenia, które stwarzają drapieżniki. 

Mężczyzna znalazł nowo narodzonego kota

Mężczyzna przyznał, że przez cały dzień obserwował małego kociaka i jego rodzeństwo. Okazało się, że w potrzebie były dwa koty. Nie mógł zostawić ich bez opieki, której wtedy najbardziej potrzebowali. Znalezienie ich mamy było niemożliwe, nie wiadomo co się z nią stało. Maleństwa rozpaczliwie potrzebowały schronienia i jedzenia. Mężczyzna postanowił zabrać je do siebie, aby przedłużyć ich dopiero co rozpoczęty żywot. Dzięki niemu maluchy żyją. 

Kociaki kwiliły i wzywały mamę

Mężczyzna nagrał wideo, na którym widać i słychać, jak koty rozpaczliwie wzywają kogoś, kto im pomoże. Pozbawione matczynego gniazda, czują się bezbronne i niespokojne. Internauci są wzruszeni, a w komentarzach przyznają, że poruszyło ich to, co stało się z kotami. Wideo obejrzano już 58 tysięcy razy. Cieszymy się, że maleńkie koty znalazły się w rękach wspaniałego człowieka, który ich nie zostawił. 

Zobacz wideo i zdjęcia: 

 

mężczyzna
youtube.com – Signery2

Mały kociak wspinał się po drzewie, żeby odnaleźć swoją mamę. 

mężczyzna
youtube.com – Signery2

Dwa koty zostały znalezione przez mężczyznę, który postanowił im pomóc. 

mężczyzna
youtube.com – Signery2

Nowo narodzone koty nie przeżyłyby długo bez pomocy ludzi. Na szczęście znalazł się ktoś o wielkim sercu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proponował ludziom pieniądze na ulicy za ich pupili. Nagrywał wszystko ukrytą kamerą, ich reakcje powalają
  2. Ptak miał zdeformowane nóżki i nie mógł chodzić. Wolontariusze wpadli na genialny pomysł
  3. Pies panikował, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu jego koci brat
  4. Kot próbuje schować się przed weterynarzem w niecodziennym miejscu. Nagranie rozśmiesza do łez
  5. Kobieta zrobiła coś niewybaczalnego kotu. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera

Źródło: tweetcat.net

 

Poprzedni artykułPlacido Domingo, światowej klasy śpiewak operowy, oskarżony o molestowanie. Miał to robić od ponad 30 lat
Następny artykułGrażyna Torbicka z mężem w tym roku świętują 38 rocznicę małżeństwa. Po tylu latach wciąż są w sobie zakochani
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.