Mężczyzna skrzywdził bezbronnego psa, który cieszył się na jego widok. Bez powodu chciał go kopnąć. Znęcanie się nad zwierzętami stale występuje, a te małe, wierne zwierzaki, nie zasługują na to, co dostają od człowieka. 

Zwierzęta, a szczególnie psy, są naszymi najlepszymi przyjaciółmi, którzy zrobiliby wszystko dla naszego szczęścia. Ludzie traktują zwierzaki jak przedmioty, a często nawet gorzej. Nawet rzeczy nie kopie się bez powodu. To, co się stało, było wstrząsające. 

Mężczyzna skrzywdził psa

Pewien mężczyzna wykazał się prawdziwym okrucieństwem wobec psa. Nieznajomy napotkał na swojej drodze zwierzaka, który ucieszył się na jego widok — merdał ogonem i tryskał energią. Mężczyzna, ubrany w różową koszulę, próbował kopnąć psa w pyszczek. Przerażony pies zaczął uciekać przed tym, co chciał mu zrobić nieznajomy. Mężczyzna ruszył w pościg za psem, krzyczał i wymachiwał rękoma. Kiedy był już naprawdę blisko zwierzaka, a w jego oczach widać było złość i agresję, rzucił się na niego pies rasy Doberman.

Karma wraca

Mężczyzna został powalony przez psa, który zerwał się ze smyczy, kiedy zobaczył to, co się dzieje. Natychmiast złapał mężczyznę za nogawkę, a potem skoczył na niego. Ogromny pies stał nad mężczyzną i warczał, aby dać mu do zrozumienia, że nie może zadzierać z czworonożnymi istotami. Po chwili przybiegł właściciel Dobermana, który był przerażony tym, co się stało. Kiedy zrozumiał, że jego psiak walczył o to, by psi kolega nie został pobity, uznał, że wykazał się odwagą i był z niego dumny.

Sprawca chciał wezwać Policję, ale właściciel Dobermana ostrzegł go, że zezna na korzyść psa, a facet w koszuli odpowie za znęcanie się nad zwierzętami.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

mężczyzna
kochamyzwierzaki.pl

Mężczyzna pobił psa, a wszystko zarejestrowała ukryta kamera. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna na spacerze zauważył nowo narodzonego kotka, który wspinał się po drzewie. Szukał mamy
  2. Kotek nie jadł przez tydzień. Gdy mężczyzna dał mu jedzenie, zrobił coś wzruszającego
  3. Proponował ludziom pieniądze na ulicy za ich pupili. Nagrywał wszystko ukrytą kamerą, ich reakcje powalają
  4. Koty i psy użądlone przez pszczoły. Spuchły im pyszczki i łapy
  5. Ptak miał zdeformowane nóżki i nie mógł chodzić. Wolontariusze wpadli na genialny pomysł

 

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułKarol Strasburger wziął ślub. Jego ukochana jest młodsza o 37 lat
Następny artykułAgnieszka Kaczorowska padła ofiarą hejtu. W komentarzach grożono jej córeczce
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.