Mężczyzna zainstalował ukrytą kamerę w swoim domu, żeby zobaczyć, co robi jego kot, gdy ten wychodzi do pracy. Okazało się jednak, że to, co dzieje się w nocy, było największym zaskoczeniem dla opiekuna! To nagranie wyjątkowo go rozczuliło.

Kot o imieniu Achi zawsze był kochającym zwierzakiem, który spędza dużo czasu ze swoim panem. Lomphonten z Tajlandii, zainstalował system monitorujący w domu, dzięki któremu mógł sprawdzać, co robi jego kot. Jeszcze wtedy nie wiedział, że dzięki kamerze znajdzie dowody na to, jak silna jest miłość zwierzaka!

Mężczyzna nagrał nocne harce swojego kota

Mężczyzna zainstalował ukrytą kamerę w domu, ponieważ chciał się dowiedzieć, co robi jego kot, kiedy on wychodzi do pracy. Pewnego dnia przypadkiem zostawił włączoną kamerę na całą noc, a to, co zobaczył na filmie, rozczuliło go. Okazało się, że gdy mężczyzna spał, Achi kładł się na niego i przytulał przez całą noc. Ten kot to prawdziwy pieszczoch! Kiedy widział, że jego pan zasypia, natychmiast wchodził na jego klatkę piersiową. 

Kot wchodził na pana i przytulał się

Na filmie widać jak każdej nocy kot przychodzi do swojego pana i czule się przytula. Zawsze wygląda to tak samo — wchodzi na klatkę piersiową mężczyzny, kładzie łapki na jego twarzy i sprawdza, czy zasnął. Wtedy przystępuje do prawdziwych czułości i obejmuje szyję swojego pana. Mężczyzna przyznaje, że nie raz zastanawiał się, czy śniło mu się, że kot go dusi, czy tak faktycznie było. Mówi, że oglądał materiał wideo całą noc i nie dowierzał temu, co robił jego kot!

Każdy właściciel czworonoga chciałby widzieć, co robi jego pupil, kiedy on wychodzi do pracy. Lomphonten jest wzruszony, tym, że jego kot chce być tak blisko niego, nawet w nocy. 

Zobacz zdjęcia: 

mężczyzna
thedodo.com — Lomphonten Lomphontan

Mężczyzna zainstalował ukrytą kamerę w domu, żeby kontrolować kota. 

mężczyzna
thedodo.com — Lomphonten Lomphontan

Gdy włączył kamerę na noc, zobaczył, jak tuli się do niego kot. 

mężczyzna
thedodo.com — Lomphonten Lomphontan

Kot jest bardzo przywiązany do swojego pana — z wzajemnością. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdzie wyjechać na wakacje z psem? 10 pięknych miejsc, w których nie będziesz się nudził ze swoim pupilem
  2. Złota rybka uratowana przez niezwykłego mężczyznę. Zrobił specjalne urządzenie, by mogła żyć
  3. Kobieta znalazła ciężko rannego psa w lesie. Niosła go przez 6 godzin, by mu pomóc
  4. Mężczyzna myślał, że przygarnia koty. Nawet nie wiedział, co wpuścił pod swój dach
  5. Suczka ze schroniska podbija internet. Wszystko za sprawą uroczych wąsów

Źródło: thedodo.com, kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułZaręczyny, które skrywają tajemnicę. Wszystko za sprawą dłoni narzeczonej
Następny artykułJak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z butów? 5 niezawodnych sposobów
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.