Mężczyzna, który przez lata uchodził za mało atrakcyjnego pracownika firmy ubezpieczeniowej, przeszedł ogromną metamorfozę. Przez 10 lat pracował nad swoją sylwetką i wizerunkiem, stając się jednym z najbardziej rozchwytywanych modeli! Kim jest tajemniczy Gwilym Pugh?

35-letni gwiazdor jest najlepszym dowodem na to, że ciężka praca, motywacja i systematyczność zawsze wiążą się z ogromnym sukcesem. Mężczyzna, który zupełnie o siebie nie dbał, dziś łamie kobiece serca! Co stoi za tak wielką przemianą? Model jest motywacją dla tysięcy osób! 

Zwykły, szary pracownik

Gwilym przez lata pracował jako agent ubezpieczeniowy, nie przywiązywał zbytniej uwagi do swojego wyglądu. Za duża marynarka, staromodne okulary i delikatna nadwaga były więc normą. Choć odnosił w swojej branży sukcesy, był przekonany, że nie jest to do końca zawód, w którym chce się realizować. Postanowił, że zmieni coś w swoim życiu, zaczynając od… wyglądu.

Spektakularna  metamorfoza

Rudowłosy mężczyzna zaczął zwracać uwagę na to, co je, a także postawił na systematyczne treningi. Dzięki temu stracił aż 40 kilogramów! Kolejnym krokiem było odświeżenie garderoby i wymiana okularów na szkła kontaktowe. Gwilym postanowił także zapuścić włosy i brodę. 

Mężczyzna podpisuje kontrakty warte tysiące dolarów! 

Pochodzący z Anglii Pugh realizuje się obecnie jako muzyk i model. Pracował z najbardziej znanymi markami, w tym Peek & Cloppenburg, Timberland, Vans i LG Mobile. Mężczyzna założył także konto na Instagramie, gromadząc prawie 340 tysięcy obserwujących! Mężczyźni podziwiają jego determinację, a kobiety… proszą o numer!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mężczyzna
instagram.com @gwilymcpugh

Gwilym Pugh przez lata uchodził za średnio atrakcyjnego mężczyznę. Nie dbał o siebie, zupełnie nie zwracając uwagi na to, co je i jak się ubiera. W pewnym momencie postanowił zawalczyć o swoje zdrowie i wygląd.

Mężczyzna
instagram.com @gwilymcpugh

Jego spektakularna metamorfoza sprawiła, że obecnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych modeli. Ludzie gratulują mu tej niezwykłej przemiany, dodając, że Gwilym jest dla nich ogromną motywacją!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu
  2. Matka i córka chciały upodobnić się do siebie. Na operacje wydały 250 tys. zł
  3. Koniec z pozycją „69”. Teraz króluje pozycja ”68” wśród wszystkich par
  4. Ruchliwa autostrada, nagle motocyklista zauważa coś maleńkiego na środku. Zatrzymuje cały ruch, by to uratować
  5. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia
  6. Nie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nóg

 

Poprzedni artykułMałgorzata Kożuchowska ma za sobą trudne chwile: ”Stałam się wiecznym, chodzącym wyrzutem sumienia”
Następny artykułKarol Strasburger poślubił swoją 35-letnią partnerkę. Kobieta po raz pierwszy skomentowała ich związek
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.