Mężczyzna zamontował w lodówce sejf, żeby powstrzymać swoją narzeczoną przed zjadaniem wszystkich słodyczy. „Zerwanie jest niebezpodstawne” napisała kobieta na swoim Facebooku. Oburzona wylała żale przed wszystkimi Internautami. Większość oczywiście łączy się z nią w bólu, część jednak jest bardzo zainteresowana… samą blokadą. Czyżby więcej osób miało takie niecne plany wobec swoich drugich połówek?

Nocne podjadanie słodkości z pewnością jest problemem znanym nam wszystkim. Czy jednak jesteś pewna, że twoje przysmaki na pewno należą do ciebie, a nie twojego partnera? Co, jeśli któregoś dnia przyszłabyś do domu i odkryła, że wszystkie twoje ulubione słodycze, są zamknięte w sejfie w lodówce? Taka zniewaga w twoim własnym domu…

Zniknięcie zachomikowanych skarbów

Zazwyczaj nocne podjadanie jest problemem dla osoby podjadającej. Zmartwienia dodają szczególnie wszystkie te dodatkowe kilogramy, w których skutkuje pochłonięcie po 21 całej tabliczki czekolady, po jakoś się zapatrzyłaś i nie zwróciłaś uwagi, że już tyle zjadłaś. Jednak okazuje się, że może być ono równie problematyczne dla twojego partnera.

mężczyzna
facebook.com/stacey.lowe.104

Stacey poczuła się zdradzowna. 

Nie, nie chodzi nam o to, że może mu przeszkadzać, że przytyłaś. Prawdziwa miłość o to nie dba. Gorzej jednak, jeśli twój mężczyzna również jest fanem słodyczy i ma tendencje do robienia zapasów… które ty mu potem wyjadasz. Możemy to zrozumieć, każdy miałby już dosyć, gdyby wrócił do domu po całym dniu pracy i odkrył, że czekolada, o której cały dzień fantazjował, zniknęła. 

Pomysłowy mężczyzna

— A więc do tego doszło! Kupujecie razem dom, macie dziecko, zaręczacie się, planujecie ślub i remontujecie wspólnie dom i wtedy wydarza się to! Dave kupuje pieprzony sejf do lodówki, ponieważ jest matołem i nie chce już więcej dzielić się ze mną swoją czekoladą! — napisała oburzona Stacey Lowe. Okazało się, że wiele osób rozumie ból Dave’a. 

mężczyzna
facebook.com/stacey.lowe.104

— A więc do tego doszło — napisała strustrowana Stacey. 

Tak wiele osób pytało o to, co to za urządzenie, które zostało zamontowane w ich lodówce, że Stacey odesłała ich do firmy Lockabox, która z okazji tej hecy zaoferowała zainteresowanym 10% zniżki. Każdy, kto mieszka z głodomorem, wie co teraz zrobić. 

mężczyzna
facebook.com/lockabox

Wiele osób było zainteresowanych tą blokadą. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliard telefonów zagrożonych atakiem. Twoja komórka również
  2. Makijaż glow – jak go wykonać? Glow make up krok po kroku
  3. Hanna Lis cierpi na wstydliwą chorobę. Gwiazda pokazała, co robi z jej twarzą
  4. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  5. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

źródła: facebook.com

Poprzedni artykułMichał Szpak ma psychofankę. Kobieta chciała wrobić go w romans, screeny rozmów są gorące
Następny artykułUważali, że po ich okolicy grasuje wilkołak. Gdy go złapano, prawda okazała się bardzo smutna
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego