Mężczyzna zaatakował na ulicy 77-letniego staruszka. Tego, co wydarzyło się po chwili, z pewnością nie mógł się spodziewać. Gdyby nie nagranie z kamer, które uchwyciły całe zajście, naprawdę trudno byłoby w to uwierzyć. Do czego zdolny jest człowiek? Patrząc na zachowanie pana w podeszłym wieku, odpowiedź nasuwa się sama!

Dziadek postanowił wypłacić sobie pieniądze z bankomatu znajdującego się na jednej z ulic. Niespodziewanie napadł go rabuś, który ze wszystkich sił pragnął pozbawić go gotówki. Co ciekawe, tym razem to złodziej niemal natychmiast pożałował swojej decyzji. Sprawa nabrała bardzo nietypowego obrotu. To zupełnie zrozumiałe, że poczynania staruszka w sieci odbiły się tak szerokim echem!

Mężczyzna zaatakował staruszka 

77-letni staruszek chciał wypłacić pieniądze w jednym z pobliskich bankomatów. Niespodziewanie podbiegł do niego zamaskowany złodziej, który zapragnął go ich pozbawić. Ku zaskoczeniu rabusia, dziadek nie zamierzał odpuścić i robił wszystko, by mu w tym przeszkodzić. Finalnie na ulicy doszło nawet do przepychanki. Mężczyźni przez krótką chwilę siłowali się ze sobą. W pewnym momencie staruszek zrobił coś, czego złodziej z pewnością nie mógł się spodziewać!

Przeciwstawianie się złodzieja doprowadziło do tego, że staruszek podniósł swoje pięści i… zadał mu cios prosto w twarz. Poczynania dziadka były dla rabusia sporym zaskoczeniem. Mężczyzna zaczął powoli odsuwać się, aby dać starszemu panu do zrozumienia, że na tym koniec. Kiedy wyszli poza kadr kamery, rabusiowi prawdopodobnie udało się uciec, a dziadkowi… uniknąć zostania ofiarą rabunku.

  1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Odeszła niespodziewanie, smutne wieści przekazała rodzina
  2. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski

Sprawą zajęła się policja 

Zgodnie z doniesieniami policji, która dotarła do nagrania sprzed jednego z hipermarketów Sainsbury w Cardiff w Walii, złodziej próbował wyłudzić od starszego mężczyzny pieniądze oraz kartę kredytową. 

Ofiara, w tym przypadku, wykazała się wielką odwagą, ale dalej pozostaje w szoku. Zachęcamy każdego, kto zna podejrzanego, do zgłaszania się w tej sprawie – ostrzegali funkcjonariusze.

Mimo że miejscowi policjanci pochwalili zachowanie 77-latka, zaapelowali o czujność i zachowanie ostrożności, szczególnie gdy udajemy się na samotne, wieczorne spacery.

 ZOBACZ NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  3. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  4. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  5. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: o2.pl

Poprzedni artykułPies przyniósł rodzinie dziwne, osłabione zwierzę. Nie mieli pojęcia, co znalazło się w ich domu
Następny artykułŻenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.