Mężczyzna pędzący na motocyklu w pewnym momencie dostrzegł niepokojąco wyglądający punkcik. Kiedy zszedł z pojazdu wszystko stało się jasne. Był to… mały kociak! Przerażony futrzak znajdował się na środku drogi i sprawiał wrażenie zupełnie zagubionego. Przecież mogło zakończyć się to prawdziwą tragedią.

Do tej pory nie wiadomo w jaki sposób kotek znalazł się na środku ulicy, wśród rozpędzonych samochodów. Jedno jest pewne- jego życie było śmiertelnie zagrożone. Nic dziwnego, że zwierzak był wystraszony i spanikowany. 

Mężczyzna dostrzegł małego kotka 

Jadący na rozpędzonym motocyklu mężczyzna w pewnym momencie na środku drogi zauważył niepokojąco wyglądającą małą kropeczkę. W mgnieniu oka zahamował, pozostawił swój pojazd na poboczu i podbiegł nieco bliżej. 

Mężczyzna
Screen z filmiku Youtube

Mężczyzna dostrzegł na drodze mały punkcik. 

Nasz bohater dosłownie nie mógł uwierzyć, w to, co właśnie zobaczył. Otóż jego oczom okazał się mały, rudy kociak. Zwierzak był wyraźnie przerażony, trząsł się i głośno pojękiwał. Mężczyzna niezwłocznie zatrzymał kierowcę jednego z nadjeżdżających samochodów. Ten z kolei informował pozostałych uczestników ruchu drogowego, aby zwolnili. 

Kociak ledwo uszedł z życiem

Całe szczęście, akcja ta zakończyła się happy endem. Niestety motocyklista, który dostrzegł kotka jako pierwzy nie mógł zabrać go ze sobą z powodu alergii. Przekazał go zatem kierowcy samochodu, a ten bezpiecznie zawiózł go do najbliższego ośrodka pomocy. 

Czworonóg na ten moment przebywa w schronisku dla zwierząt i oczekuje na znalezienie kochających właścicieli, którzy zabiorą go ze sobą pod swój dach. 

Dodajmy jeszcze, że uratowana kotka dostała zaszczytne imie Silky i jest niebywale żywym i pogodnym futrzakiem.

ZOBACZ FILMIK:

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Milioner i twórca Biedronki zostawił bardzo zaskakujący testament
  2. Ten kot został ratownikiem i ma ciekawsze życie niż większość ludzi. Gary to prawdziwy superbohater!
  3. W tym schronisku dzieją się niezwykłe rzeczy! Ludzie zwariowali na punkcie pana, który zasypia razem z kotami
  4. Agnieszka Woźniak Starak na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Pojawiła się na pokazie filmu męża
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

Źródło: thedodo.com

Poprzedni artykułKobieta pakując zakupy usłyszała dziwny hałas. Przerażona pobiegła do supermarketu
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan jest rozczarowana ostatnim odcinkiem TzG. „Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.