Mężczyzna jadący na motocyklu potrącił na pasach małe dziecko, a niebezpieczne zdarzenie zostało uwiecznione przez kamery w jednym z przejeżdżających autobusów. Dramatyczne nagranie natychmiast zostało opublikowane w sieci, a znany dziennikarz prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy. Jak się okazuje, dziewczynka była mu bliska.
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 21 lipca na Rondzie Katastrofy Smoleńskiej w Olsztynie. Na Twitterze Piotra Bułakowskiego, dziennikarza RMF FM pojawiło się przerażające nagranie. Kilkuletnia dziewczynka została potrącona na pasach przez mężczyznę kierującego motocyklem.
Poszukiwany motocyklista, potrącił dziecko
Motocyklista, który potrącił kilkuletnią dziewczynkę, jadącą na rowerze jest poszukiwany. Jak się okazuje, mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia a pojazd, którym się poruszał, nie miał rejestracji.
– Czy ktoś kojarzy tego motocyklistę? Potrącił znajomej córkę na rondzie katastrofy smoleńskiej w Olsztynie. Przyniósł rowerek, powiedział „nic się nie stało” i uciekł. Nie ma rejestracji, sprawa umorzona. RT wskazany – poinformował Piotr Bułakowski.
Załączył w poście dramatyczne nagranie.
Wypadek w Olsztynie
Wypadek w Olsztynie został uchwycony przez kamery zamieszczone w miejskim autobusie.
Na zamieszczonym w sieci filmiku widzimy, jak mężczyzna na motocyklu wjeżdża w kilkuletnią dziewczynkę jadącą rowerem na przejeździe. Dziecko natychmiast upada i ucieka z drogi, a kierowca schodzi z motoru, podaje przerażonej matce rowerek, po czym wsiada na swój jednoślad i odjeżdża. I choć cała sytuacja skończyła się dobrze, było o włos od tragedii.
Może go rozpoznajesz?
ZOBACZ NAGRANIE:

W sieci pojawiło się porażające nagranie. Mężczyzna na motocyklu potrącił małą rowerzystkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy spróbowali niemieckich pierogów i brakuje im słów. Obłędne nadzienie żywcem przenosi do nieba
  2. Cała rodzina spała w namiocie. Nagle rozpoczął się koszmar, na oczach dziecka było o krok od tragedii
  3. Dramatyczne sceny na zachodzie kraju. Policja szuka mężczyzny, może być groźny
  4. Trwa jedna z najważniejszych chwil w życiu Andrzeja Dudy. Nie mógł być szczęśliwszy
  5. Kuria wprowadza ograniczenia w ślubach. Będzie trzeba spełnić ważny wymóg
  6. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków
źródło: fakt.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.