Mężczyzna wziął na ręce swojego dorosłego psa i zaczął go kołysać. Zaśpiewał mu kołysankę na dobranoc, aby ten lepiej zasnął. Nagranie podbija serca internautów na całym świecie, jest przeurocze!

Dobra kołysanka pomoże zasnąć nawet najbardziej upartemu dziecku. Wiele opiekunów psów traktuje swoich pupili jak dzieci, nic więc dziwnego, że śpiewają im na dobranoc. Mężczyzna kołysał swojego dorosłego psa na rękach, a wszystko zostało nagrane i wrzucone do sieci.

Mężczyzna wziął na ręce swojego psa i śpiewał mu

Mężczyzna śpiewał swojemu dorosłemu psu, którego trzymał na rękach, kołysał nim i głaskał po brzuchu. W swojej piosence mówił jak bardzo kocha psa i jakim jest pięknym zwierzakiem! Dawał mu także buziaki w nosek, co bardzo się pieskowi podobało.

Filmik ma już ponad 120 tysięcy wyświetleń. Internauci są zakochani! Tytuł filmu to Psi tata śpiewa Golden Retrieverowi na dobranoc. Po takiej piosence na pewno dobrze mu się spało, ciekawe co mu się śniło?

Czy psy mają sny? Czy pies może chrapać?

Czy psy mają sny? Tak. W internecie możemy znaleźć wiele filmików z psami, które podczas spania wyją, szczekają, skomlą czy nawet machają łapkami jakby próbowały uciekać. 

Psy również potrafią bardzo głośno chrapać. Swoim chrapaniem zawstydziłyby niejednego faceta, ponieważ potrafią być bardzo głośne. Pamiętajcie, tylko aby nigdy nie budzić śpiącego psa, dotykając go. Psu może akurat śnić się coś niefajnego i w oszołomieniu może nas nawet ugryźć. No właśnie – co śni się psom?

O czym śnią psy?

Jeśli zadalibyśmy sobie to pytanie zapewne większość z nas pomyślałaby sobie, że o jedzeniu, zabawkach, opiekunie czy gdy mają koszmar o braku jedzenia. Jak jest w rzeczywistości? O czym śnią psy?

Istnieje duża szansa, że was pies śni właśnie o was, o swoich opiekunach. Powstała teoria, która mówi o tym, że w momencie, w którym pies przebiera nogami przez sen, właśnie w swoim śnie ratuje nas, opiekunów z opresji. Niestety nie da się na ten moment stwierdzić tego w stu procentach. Miejmy nadzieję, że kiedyś będziemy mogli dowiedzieć się o czym śnią nasi pupile! 

ZOBACZ WIDEO:

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna
fot.screenyoutube/TheAsherHouse

Pies był wyraźnie zachwycony.

mężczyzna
fot.screenyoutube/TheAsherHouse

Drugi pies też postanowił dołączyć!

mężczyzna
fot.screenyoutube/TheAsherHouse

Mężczyzna śpiewał psu kołysankę na dobranoc. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Kot, którego kochałeś zmarł? Chińska firma chętnie wszczepi sklonowanemu kotu DNA twojego pupila
  3. Pitbull pokazał swojego ulubionego misia innemu psu podczas postoju na światłach. Zdjęcie to absolutny hit
  4. Kotek zobaczył pierwszy raz w życiu kurę. Jego reakcja jest bezcenna
  5. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metalową linką do drzewa, umierał
Poprzedni artykułGwiazda została skrzywdzona przez członka rodziny w dzieciństwie. Opowiedziała o tym po latach
Następny artykułW bajce dla dzieci pokazano gejowski ślub. Część rodziców jest oburzona, domagają się wycofania odcinka
Redaktorka działu zwierzęta w lelum.pl. Miłością do zwierząt zarażona zostałam już od małego i odkąd mogę pomagam tym mniejszym i słabszym. Prywatnie jestem mamą suczki o imieniu Foxy.