Mężczyzna wybrał się na spacer po okolicznym lesie, jednak nie liczył na takie emocje podczas zwykłego obcowania z naturą. Podziwiając otaczającą go przyrodę, natrafił na bagno, które pozornie wydawało się niegroźne. Nie spodziewał się, że bagna w Polsce mogą stwarzać aż takie zagrożenie. Mężczyzna włożył w błotnisty zbiornik długi kij i przeraził się swoim odkryciem.

Polskie lasy kryją w sobie wiele niezbadanych tajemnic. Okazuje się, że nawet w naszych krajowych zagajnikach natura może być bardzo niebezpieczna. Mężczyzna nagrał filmik, który został opublikowany na portalu wp.pl, na którym pokazuje jak głębokie, mogą być bagna w polskich lasach. Kij, którym mierzył głębokość zbiornika, był dłuższy od niego, a i tak nie sięgnął dna. 

Mężczyzna odkrył szokującą rzecz 

Na portalu wp.pl pojawiło się ostatnio nagranie, na którym uwieczniono fragment polskiego lasu. Mężczyzna, który jest bohaterem wspomnianego filmu, wybrał się na spacer po okolicznym lesie. Eksplorując otaczającą go przyrodę, natrafił na bagno, które wzbudziło jego zainteresowanie. Bardzo często ludzie bagatelizują te niebezpieczne zbiorniki, zwłaszcza w Polsce. Nie spodziewają się bowiem, że nawet u nas mogą osiągać znaczne głębokości. 

Mężczyzna zatem postanowił przyjrzeć mu się bliżej i sprawdził, jak głębokie może być bagno. W pobliżu znalazł kij, którego długość znacznie go przewyższała. Włożył go do błotnistego zbiornika, obserwując jak bardzo, się zanurzy. 

  1. Widzowie kochali ją w serialu „Samo życie”. Zmarła na nowotwór
  2. Od dziś wchodzi w życie nowy obowiązek. Polaków czekają uciążliwe zmiany
  3. Łukasz Szumowski przekazał złe wieści. Zapowiada drugą falę zachorowań, ma konkretne daty

Efekty eksperymentu były zaskakujące 

Niewinny eksperyment pokazał, jak niebezpieczne mogą być podmokłe tereny. Pod wierzchnią warstwą torfowiska kryły się błotniste warstwy, których głębokość sięgała kilku metrów. Osoba, która niefortunnie znalazłaby się na jego obszarze, mogłaby mieć poważne problemy. Kij, który sięgał ponad głowę mężczyzny, nawet nie dotknął dna badanego zbiornika. 

Kto wie, ile warstw błota kryje naprawdę wspomniane grzęzawisko. Nagranie, które trafiło do sieci, miało być ostrzeżeniem dla wszystkich amatorów leśnych przechadzek. Wybierając się na spacer do lasu, patrzmy pod nogi, ponieważ niepostrzeżenie możemy znaleźć się w ogromnym niebezpieczeństwie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna
facebook.com/watch/WirtualnaPolska/

Mężczyzna wybrał się na spacer do lasu. 

mężczyzna
facebook.com/watch/WirtualnaPolska/

Nie spodziewał się, że trafi na tak zaskakującą rzecz.

 

Mężczyzna natrafił na bagno, którego głębokość przewyższała jego wzrost. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  2. Nowe informacje ws. noszenia maseczek. Ściągniemy, ale nie wszędzie
  3. Już niedługo pozbędziemy się maseczek? Wiceminister zdrowia zapowiada ważną datę
  4. Nastolatka została zgwałcona na ulicy. Wezwała policję i dostała mandat, powód nie mieści się w głowie
  5. Matka udusiła córeczkę we śnie. Psychiatra właśnie ujawnił, co mogło pchnąć kobietę do najgorszego
  6. Danuta Holecka dała prawdziwy popis podczas wywiadu z prezydentem w TVP. “Himalaje propagandy”

Źródło: zycie.news.pl, wp.pl 

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: Do kiedy będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia odpowiedział
Następny artykułŁukasz Szumowski: „Mamy narzędzia do kontroli tego potwora”. Wyjawił całą prawdę
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.