Mężczyzna, który przeglądał zdjęcia na Google Street View, nie spodziewał się, że zobaczy tam znajomą twarz. Po dokładnym przyjrzeniu się nie miał już wątpliwości, że na ekranie widzi własną żonę. Kiedy doszedł do siebie, nie mógł zrobić nic innego, jak tylko złożyć pozew rozwodowy.

Mężczyzna szukający najlepszej trasy na dojazd do pewnego miejsca przeżył szok, kiedy na jednym ze zdjęć zobaczył osobę przypominającą jego żonę. Gdy przyjrzał się dokładniej i zobaczył, czym wtedy zajmowała się kobieta, był wściekły. Natychmiast podjął dramatyczną decyzję. 

Mężczyzna zobaczył żonę na Google Street View

Mieszkaniec stolicy Peru spędzał popołudnie na przeglądaniu zdjęć Google Street View, co miało ułatwić mu dojazd na spotkanie. Nic nie zapowiadało koszmaru, który miał wkrótce przeżyć. W pewnym momencie zobaczył kobietę z zamazaną twarzą, ale mającą na sobie dokładnie takie ubrania, jakie ma jego żona. Gdy przyjrzał się dokładniej, wiedział, że to koniec jego małżeństwa.

Kobieta siedziała na ławce, a na jej kolanach… leżał obcy mężczyzna. Kiedy gładziła go po włosach, nie miała pojęcia, że została przyłapana przez pojazd wykonujący zdjęcia w technologii 360 stopni do popularnego serwisu. Mąż urządził awanturę, a niewierna żona mogła już zrobić tylko jedno.

 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zdrada na Google Street View

Na widok wściekłego męża i dowodów w postaci zdjęć kobiecie nie pozostało nic innego, jak tylko przyznać się do zdrady. Przez fotografię wydało się, że miała romans, o którym nigdy nie zamierzała mówić mężowi. Zdruzgotany mężczyzna nie wyobrażał sobie życia z kimś, kto go zdradzał i okłamywał, dlatego od razu skontaktował się z adwokatem.

mężczyzna
Google Maps

To nie pierwszy raz, kiedy internauci dostrzegli zaskakujące momenty uchwycone przez kamery Google Street View. W sieci można znaleźć między innymi fotografie uciekającego więźnia, par w dwuznacznych sytuacjach czy nawet zabójstwa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna
Google Maps

Kobieta została przyłapana przez kamery Google.

mężczyzna
Google Maps

Mąż natychmiast się z nią rozwiódł.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Black Week w Biedronce. Klientów czekają ogromne obniżki cen
  2. Małżeństwo rozwiodło się… 3 minuty po ślubie. Wszystko przez jeden komentarz męża
  3. Staruszek nie mógł poradzić sobie z drobnymi przy kasie. Gest kasjerki przywraca wiarę w ludzi
  4. Filmy z Cameron Diaz. 6 najlepszych filmów ze znaną gwiazdą Hollywood
  5. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  6. Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.