Mężczyzna zakażony koronawirusem udostępnił na portalu społecznościowym ostrzegawcze nagranie. Na wideo opisuje, co dzieje się teraz z jego ciałem i apeluje, aby nie lekceważyć zagrożenia. Wiele osób może być w szoku.

Przed zarażeniem 51-latek był aktywny i chodził na siłownię trzy razy w tygodniu. Gdy wykryto u niego koronawirusa, jego samopoczucie znacznie się pogorszyło. Mężczyzna nagrał edukacyjne wideo, na którym tłumaczy, co dzieje się z jego ciałem i stanem zdrowia. Apeluje, aby nie lekceważyć problemu i stosować się do zaleceń. Do akcji zachęciła go rodzina

Mężczyzna nagrał wideo

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii został zarażony koronawirusem. Andy Hardwick przed chorobą był aktywnym 51-latkiem, często uczęszczał na siłownię i poza astmą był w pełni zdrowym człowiekiem. Po wykryciu u niego wirusa wszystko się zmieniło. Znacznie osłabł, a jego samopoczucie się pogorszyło. Rodzina podsunęła mu pomysł, aby nagrał ostrzegawcze wideo i pomógł innym zrozumieć konsekwencje.

Filmik został udostępniony już prawie 40 tysięcy razy i zyskał ogromny zasięg. Ponad 7 tysięcy komentarzy od użytkowników życzy mu powrotu do zdrowia. Teraz sam przestrzega wszystkich przed skutkami COVID-19, które są dla niego bezlitosne.

  1. Przełom w leczeniu koronawirusa. Z 20 pacjentów, 19 zostało wypisanych ze szpitala
  2. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza
  3. Czy można jeździć samochodem po mieście w kwarantannie? Odpowiedź będzie zaskoczeniem dla wielu

Koronawirus: objawy

Na wideo mężczyzna tłumaczy, co teraz dzieje się z jego ciałem. Uznał, że to pomoże zrozumieć pozostałym skalę zagrożenia.

– Boli mnie kręgosłup, plecy, szyja. Nie chce mi się rozmawiać, mam duszności, trudno mi się poruszyć, nawet nie chce mi się podnosić z łóżka – wyjaśnił mężczyzna, jak cytuje gazeta.pl.

Andy na nagraniu co chwila z trudem łapie oddech. Ten obraz wstrząsnął tysiącem użytkowników, którzy licznie komentują nagranie, życząc mu powrotu do zdrowia.

– To przychodzi falami, czasami czuję lekką ulgę, ale potem znowu jest gorzej. To naprawdę boli. Nie da się tego porównać, do niczego. Nie życzyłbym tego najgorszemu wrogowi – tłumaczy z trudem mężczyzna.

Początkowo był to suchy kaszel, który w efekcie spowodował ból gardła. Andy nie miał podwyższonej temperatury, ale sytuacja zmieniła się po obudzeniu. Zaczął mieć trudności z oddychaniem, a później pojawiła się gorączka. Miał dreszcze i ciągle był spragniony, lekarz przez telefon zasugerował objawy SARS-CoV-2.

Jego żona dodaje, koledzy nie poznaliby jej męża w tym stanie i zachęca, aby szanować siebie nawzajem, bo wirus może dotknąć każdego z nas.

ZOBACZ WIDEO:

Mężczyzna tłumaczy, co dzieje się z jego ciałem i apeluje, aby nie ignorować zaleceń związanych z ochroną przed koronawirusem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. WHO podało nowy objaw COVID-19. Warto przyjrzeć się swoim oczom
  2. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
  3. Wszyscy się w niej kochali. Dziś ciężko uwierzyć, że to ona, operacje plastyczne zniszczyły jej twarz
  4. Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu. „Królowa życia” ma pilny apel do fanów, pokazała zdjęcia
  5. Komunia Święta we wrześniu zamiast w maju? Rodzice zaniepokojeni, kościół komentuje
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca „TOP Chefa”, był zakażony

 

źródło: zdrowie.gazeta.pl

Poprzedni artykułLekarze zarażali pacjentów, jeden nie żyje, kolejny walczy o życie. Druzgocące doniesienia z polskiego miasta
Następny artykułChleb bez drożdży jest o wiele lepszy niż zwykły. Potrzeba tylko 4 składników, prawdziwe niebo w gębie
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.