Mężczyzna z województwa mazowieckiego z pewnością długo nie zapomni dnia, w którym zdecydował się na porządkowanie swojego ogródka. Na posesji znalazł ludzkie szczątki — natychmiast wezwał policję. Pozostałości po odznace sugerują, że mogła należeć do żołnierza Armii Imperium Rosyjskiego z okresu I wojny światowej. 

Mężczyzna, który jest właścicielem posiadłości w mazowieckiej miejscowości Wólka Forward, dokonał porażającego odkrycia. W swoim ogrodzie znalazł ludzkie szczątki wraz z częścią umundurowania wojskowego.

Szczątki ludzkie w ogródku — mężczyzna dokonał szokującego odkrycia

Jak informuje portal Zdziennikaodkrywcy.pl, na miejscu odkrycia natychmiast pojawili się technicy kryminalistyki. Szczątki ludzkie trafiły do prosektorium, gdzie zostaną wykonane niezbędne badania. Według portalu wstępnie potwierdzono już, że należą do żołnierza Armii Imperium Rosyjskiego z czasów I wojny światowej.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani policyjni specjaliści wspólnie z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin wykonywali czynności procesowe, zabezpieczali miejsce i ślady oraz sporządzali niezbędną dokumentację mającą na celu wyjaśnić tę niezwykłą historię  podała w oficjalnym komunikacie policja na stronie mazowiecka.policja.gov.pl.

  1. Pilny komunikat ministerstwa edukacji. Rodzice nie będą zadowoleni, ale nie mogą nic zrobić
  2. Niestety, nadeszła 2 fala, źle się dzieje. Sklepy właśnie wprowadzają limity na makaron, mąkę, mleko, papier inne, porażające doniesienia z Australii
  3. Masowe kontrole już trwają. Polacy, którzy nie zrobili jednej rzeczy, mogą zapłacić kilkaset złotych kary

Szokujące odkrycie w ogrodzie w województwie mazowieckim

Według informacji podanych przez policję w promieniu 800 metrów od niespodziewanego znaleziska znajduje się cmentarz żołnierzy poległych w wyniku I Wojny Światowej. O odkryciu został powiadomiony także Instytut Pamięci Narodowej.

W sprawie prowadzone jest śledztwo, które pomoże ustalić szczegóły i wyjaśnić historię znaleziska. Wraz ze szczątkami wydobyto fragment butów, pozostałości pasa z klamrą i guziki, które pomogą w częściowej rekonstrukcji wydarzeń. Niedawno pisaliśmy o podobnym wydarzeniu. Warto pamiętać, że w przypadku niespodziewanego odkrycia należy zachować ostrożność i wezwać odpowiednie służby.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Mężczyzna
foto screen
http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/

Mężczyzna dokonał porażającego odkrycia w swoim ogródku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media ostrzegają, Polacy z ograniczonym dostępem do gotówki. Lepiej się przygotować na czarną godzinę
  2. Prezydent aresztowany, oskarżenia są bardzo ciężkie. Zaskakująca wiadomość dotyczy Hasima Thaci, głowy Kosowa
  3. Anna Popek świętuje 52 urodziny. Czego życzycie uwielbianej dziennikarce?
  4. Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok. Wiemy, jaką decyzję podjął sąd w sprawie byłego piłkarza
  5. Policja w domu gwiazdy TVN. „Doszło do naruszenia nietykalności cielesnej”
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

Źródło: www.mazowiecka.policja.gov.pl

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.