Mężczyzna chciał wiedzieć dokładnie, jak zachowywał się jego pies, kiedy on wychodził na cały dzień do pracy. Postanowił więc do psiej obroży zamontować kamerę, która przez te długie godziny miała rejestrować zachowanie zwierzęcia. To, co zobaczył na powstałym nagraniu, sprawiło, że z trudem powstrzymał łzy.

Każdego chyba ciekawi, czym zajmują się jego zwierzęta, kiedy nie ma ich z nimi. Jak się okazuje, prawda nie jest zbyt zabawna. Wideo, które opublikował mężczyzna, tylko wyraźniej dowodzi tego, co psi behawioryści sugerowali już od dłuższego czasu. Kiedy je zobaczycie, już nigdy nie będziecie chcieli zostawić pupili samych. 

Mężczyzna zamontował kamerę na psiej obroży

Przed wyjściem do pracy, mężczyzna zamontował małą kamerę GoPro na obroży swojego ukochanego pieska. Chciał dowiedzieć się, czym zwierzę zajmuje się, kiedy jego nie ma w domu. Szczerze mówiąc, spodziewał się zabaw, może tego, że zwierzak coś zepsuje, lub będzie zachowywał się w zabawny sposób. Zobaczył coś zupełnie innego. 

mężczyzna
unsplash.com

Zwierzęta nie lubią zostawać same.

Pozostawiony sam sobie psiak najpierw uparcie trwał pod drzwiami, czekając na powrót pana. Potem pobiegł nawet po swoją smycz, jakby przekonany, że mężczyzna miał w planach zabrać go na spacer, tylko może zapomniał o tym… żeby go zabrać. Oczywiście, nagranie zostało zmontowane, więc nie widzimy całości psiego dnia, ale to, co widzimy — rozrywa serce. 

Co robi mój pies, gdy nie ma mnie w domu?

Gdy nie ma nas w domu, nasze psy robią… niezbyt wiele. Jak się okazuje, nasi pupile bardzo źle reagują na izolację. Są do nas bardzo przywiązane i chciałaby spędzać z nami każdą chwilę. Oczywiście, to nigdy nie będzie możliwe, ale z pewnością nie powinniśmy zostawiać ich samych na całe dnie. 

Na opublikowanym przez youtubera nagraniu widzimy, że kiedy jego pies zrezygnował z wyczekiwania pod drzwiami, obiegł dom, by sprawdzić wszystkie okna: może w którymś z nich udałoby się dostrzec mu powrót pana? Kiedy zrozumiał, że to nie nastąpi tak szybko, wskoczył do łóżka i spędził sporo czasu, płacząc żałośnie.

Nam również chce się płakać, gdy oglądamy to nagranie.

ZOBACZ TO SMUTNE WIDEO:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Szczeniak pitbulla i huskiego. Piesek wygląda jak istny cud świata
  3. 9 najdziwniejszych zdjęć, które kiedykolwiek powstały. Numer 6 namiesza wam w głowie
  4. 9 zdjęć, które dowodzą, że koty są niesamowite. Numer 7 rozkłada na łopatki
  5. Adoptowanego psa zostawili ze świnką i włączyli kamerę. Oglądając co jej zrobił po prostu padli

źródła: Mike The Intern/YouTube

Poprzedni artykułPodczas porodu lekarze wykonali cesarskie cięcie i zrozumieli, że nic tam nie ma. Zaczęli działać
Następny artykułBezrobotna panna młoda chciała, by rząd zapłacił za jej ślub i miesiąc miodowy. „Nie mogę pracować przez moją otyłość”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego