Mężczyzna znalazł małego kociaka pod ciężarówką i nie wiedział, gdzie jest jego mama. Nie wiedział, co zrobić w tej sytuacji, a bardzo chciał mu pomóc. Los małego kotka stał pod znakiem zapytania. 

Malutki kotek siedział pod kołem wielkiej ciężarówki, a na jego pyszczku malowało się przerażenie. Nie wiadomo co stało się z jego kocią rodziną, ale jasne było, że nie może zostać sam w miejscu, które stanowi dla niego zagrożenie. 

Mężczyzna znalazł małego kotka pod ciężarówką

Mężczyzna zobaczył, że pod kołem ciężarówki, która stała niedaleko jego biura siedzi mały kotek. Rozglądał się za jego mamą, ale nie było jej nigdzie w pobliżu. Wziął kociaka i wysłał zdjęcie swojej żonie z zapytaniem, czy może zabrać go do domu. Kobieta natychmiast odpisała, że przecież takiemu pyszczkowi nie da się oprzeć.

Zabrał malutkiego kotka do weterynarza, aby sprawdzić stan jego zdrowia. Wtedy dowiedział się, że to samica, która ma od 4 do 5 tygodni. Zabrał małą do domu, w którym czekał na nią 2-letni pies i 19-letni kot. Dostała imię Axel i wiedzie wspaniałe życie w kochającym, ciepłym domu!

Co zrobić, gdy znajdziemy kota?

Pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie stanu zdrowia, jeżeli kot oddycha i nie wygląda, jakby coś mu się stało, powinniśmy zawiadomić odpowiednie służby takie jak Straż Miejska. Powinniśmy ustalić, czy kot jest kotem bezdomnym, czy może tylko się zagubił, dlatego warto sprawdzić, czy na jego obroży nie ma adresówki.

Możemy też na własną rękę przewieźć kota do gabinetu weterynaryjnego, aby on sprawdził, czy kot nie ma przypadkiem czipa. Jeśli kot jest bezdomny, z pomocą odpowiednich służb powinien zostać zabrany do schroniska lub skierowany do adopcji. 

Zobacz zdjęcia:

mężczyzna
reddit.com — JustAnotherGoodGuy

Mały kotek został znaleziony pod ciężarówką przez mężczyznę. 

mężczyzna
reddit.com – JustAnotherGoodGuy

Natychmiast zadzwonił on do żony z pytaniem, czy może zabrać malca. 

mężczyzna
reddit.com — JustAnotherGoodGuy

Kocica wychowuje się wraz z 19-letnim kotem i 2-letnim psem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka odmieniły swoją cerę nie do poznania. Dermatolodzy nie przestają o tym mówić
  2. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  3. Najdroższy kot świata kosztował 150 tysięcy złotych. Little Nicky został sklonowany
  4. Zając trafił pod opiekę specjalistów. Dzieci poważnie go zraniły
  5. Nagle pies zrozumiał, że umiera i zaczyna płakać. Właściciele poznali okropną przyczynę śmierci
  6. Myślała, że uśpili jej psa. 6 miesięcy później zaskakująca prawda wyszła na jaw

Źródło: tweetcat.net, wszystkookotach.pl

 

Poprzedni artykułMąż pracujący za granicą poinformował żonę, że nie wyśle jej pieniędzy. Jej odpowiedź jest mistrzowska
Następny artykułPraca przed 9 rano jest niebezpieczna dla naszego zdrowia? Sensacyjne wyniki badań
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.