Bezdomny kot zazwyczaj budzi w ludziach współczucie. Znalazł się jednak kawalarz, który próbując nagrać śmieszny filmik swoim telefonem za wszelką cenę, chciał biednego kotka wystraszyć. Na szczęście szybko dostał nauczkę. Zobacz, jaka kara go spotkała!

Po świecie błąka się niejeden bezdomny kot. Dobrzy ludzie, którzy wiedzą, że takowe żyją w ich okolicy, wynoszą im jedzenie zawsze w to samo miejsce. Dzięki temu koty nie chodzą głodne, a jedzenie się nie marnuje. Znalazł się jednak pewien żartowniś pozbawiony empatii. Los go nie oszczędził!

Bezdomny kot

Bezdomne zwierzęta są dużym problemem. Każdy z nas może zaobserwować psy i koty krążące po śmietnikach w poszukiwaniu pożywienia. Wiele z tych bezdomnych zwierząt wykształciło u siebie sposoby, jak poruszyć ludzkie serca. Gdy bezdomny kot chce czegoś od przypadkowego przechodnia, zazwyczaj podchodzi do niego i zaczyna dramatycznie miauczeć. Jakie serce nie pęka na ten przeszywający dźwięk przypominający płacz niemowlęcia?

Czasem można się zastanawiać, czy te zwierzaki nie są cwańsze, niż nam się wydaję. Fakt braku dachu nad głową może wydawać się przerażający dla nas ludzi, ale zwierzęta radzą sobie z tym problemem całkiem nieźle. Oczywiście, każdy z nich, według naszej wiedzy wyniesionej również z bajek, marzy o domu, w którym  panuje ciepło, deszcz nie kapie na głowę, a kochająca pani, siedząc w fotelu, głaszcze delikatne i czyste futerko zwierzaka.

Kamienne serce kawalarza

Nie każdy człowiek ma jednak tyle empatii, bo zatroszczyć się o los bezdomnego kota. Do takich ludzi z pewnością należy kawalarz w czerwonych skarpetkach

W dzisiejszych czasach wielu ludzi robi bardzo głupie rzeczy dla poklasku anonimowych odbiorców ich filmików w serwisie Youtube. To, do czego są zdolni ludzie, by dostać łapkę w górę i mieć jak najwięcej subskrybentów woła o pomstę do nieba!

Podobnie było w przypadku żartownisia w czerwonych skarpetkach. Gdy zobaczył, że bezdomny kot wszedł na maskę jego samochodu, bez wahania wyjął telefon i włączył nagrywanie. Miał on bowiem genialny plan. Chciał uchwycić, jak kot lęka się puknięć stopą w szybę.

Bezdomny kot okazał się jednak twardzielem. Nie tylko wytrzymał pukanie, ale sprawił, że kawalarz zaczął uderzać stopą w szybę z jeszcze większą siła. Nie trzeba było wielu prób, by żartownisia spotkała kara. Przy kolejnym puknięciu stopy przystrojonej czerwoną (delikatnie brudną) skarpetą, pękła szyba, w którą uderzał!

Historia skończyła się więc w taki sposób, który może zadowolić obie strony tej nierównej walki. Bezdomny kot wyszedł na nieustraszonego i nie ma się czego wstydzić, gdy koledzy zapytają go o tę sytuację na miejskim śmietniku, a kawalarz zupełnie przypadkiem nagrał filmik, który stał się hitem. Niestety intencje żartownisia były zupełnie inne, ale liczy się, że ostatecznie jest sukces!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna pochował swojego kota w ogrodzie. Następnego dnia kot znowu żył
  2. Mężczyzna jest głuchoniemy. To niesamowite, jak komunikuje się z nim jego kot
  3. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy

ZOBACZ WIDEO:

 

Bezdomny kot wyszedł zwycięsko ze starcia!

 

Poprzedni artykułBeata Tyszkiewicz czuje się znacznie lepiej. Wróci do ”Tańca z Gwiazdami”?
Następny artykułWykształcenie Martyny Wojciechowskiej zaskakuje! Skończyła poważny kierunek
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Miłośnik starych piosenek i zapomnianych gwiazd. Zajmuje się również pisaniem piosenek i muzyką ilustracyjną do filmów. Marzy o skomponowaniu utworu dla Alibabek.